Lisované granule Fit-Crock Sensitive Jahňacie Mini 2 kg

Kód: 4402
4 hodnotenia
Značka: cdVet
24,90 €
Momentálne nedostupné

Za studena lisované prírodné kompletné krmivo  "Fit-Crock Sensitive" z jahňacieho mäsa (bez obilnín) poskytuje široké výživové zaopatrenie dospelým psom a seniorom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Za studena lisované prírodné kompletné krmivo "Fit-Crock Sensitive" z jahňacieho mäsa (bez obilnín) poskytuje široké výživové zaopatrenie dospelým psom a seniorom. Chutí a zdravá alternatíva veterinárnych diét pri citlivom zažívania , nadváhe a pri zdravotných ťažkostiach. Okrem veľkého podielu mäsa obsahuje rastlinné zložky s vlákninou pre čisté črevá, prírodné vitamíny, byliny, minerálne látky a oleja. Šetrné lisovanie, kvalitné suroviny, doba trávenia + optimálne zloženie spĺňajú kritériá konceptu pre čiastočný BARF (ráno krmivo / večer mäso).

● Čisto prírodné krmivo  - Žiadne umelé vitamíny, žiadne konzervanty (žiadna chémia). Bez lacných plnív. 

● Lisované za studena  - Lisovaním za studena sú zachované enzýmy a prírodné vitamíny potrebné pre zdravie.  

Priemer valčekov  MINI  krmiva 6 mm a dĺžka 10 až 15 mm. 

Zloženie krmiva:

Zemiaky, topinambur, mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (10% jahňacie & ovčej múčka, 5% krvná múčka, 4,8% hovädzí tuk) mrkva, dreň z repy, múčka z morských rýb, melasa, pivovarské kvasnice, ľanové semienko, zvápenatené morské riasy, riasy, sladový kvet, vňať žihľavy, brezový list, vňať pestreca , koreň púpavy, extrahovaná hroznové jadierka , rozmarín. Hodnotné zloženie pre zdravie psov. Zložky sú radené podľa hmotnosti v suchom stave, a po prepočítaní na pôvodnej hmotnosti v surovom stave obsahujú granule 50 až 60% mäsa.

Analytické zložky - Hrubý proteín 19,90%, hrubý tuk 7,50%, vláknina, 8,50%, popol 4,80%, vápnik 1,35%, fosfor 0,75%.

Kŕmna dávka:

Dávkovanie na 1 deň je rámcovej odporúčania pri kŕmení samotným krmivom. Pri kombinácii so surovým mäsom potom o množstve mäsa zmenšíme množstvo krmiva. Začneme na spodnej hranici >> dávku v praxi upravíme podľa potrieb svojho psa >> keď priberá tak uberieme a naopak. Tu sa riadime overenú skúseností, že menej krmiva je lepší ako viac. Menej jesť je zdravšie než prejedanie.

Pridané umelé látky: ŽIADNE

Krmivo neobsahuje žiadne pridané látky >> pridané nie sú žiadne umelé vitamíny, minerálne látky, konzervanty ani žiadna ochucovadlá (soľ, cukor, glutamáty). Krmivo neobsahuje žiadne lacná plnivá (koža, kafilérnej produkty, odpady z potravinárskeho priemyslu ) >> zložené je výhradne z prírodných surovín vysokej kvality, ktoré v zložení korektne deklarujeme. Poctivá kvalita bez chémie pre zdravie psov.

Konzervácia a krátka trvanlivosť: 

Aby vydržali 1 až 2 roky, sú bežné granule konzervované umelými vitamínmi a éčkami (chémia). Tieto zaťažujúce syntetické látky, sú uvádzané ako "Vitamíny a stopové prvky (na kg)" alebo "Doplnkové látky" kde majú merné jednotky (mg / IE / IU / mikrogramov / mcg / mg / kg). Granule Fit -Crock využívajú prirodzenú konzerváciu vysušením. Vďaka absencii konzervantov potom majú trvanlivosť iba 5 až 6 mesiacov >> Obmedzenie, ktoré pre zdravie psov radi akceptujeme.

EXP. 04/2020

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre psov
Zvieratko: Pes

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.