Himalaya Nefrotec DC, 60 tbl.

Kód: HIM-NEFRO-60
5 hodnotení
Značka: Himalaya
13,20 €
Momentálne nedostupné

Podpora pri obličkových a močových kameňoch a pri dysfunkcii obličiek. Pomoc pri bakteriálnych infekciách močových ciest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Starostlivosť o obličky a močové ústrojenstvo.

  • podpora pri obličkových a močových kameňoch
  • pomoc pri bakteriálnych infekciách močových ciest
  • podpora pri dysfunkcii obličiek

Zloženie:

Extrakt z listov Shilapushpa (Didymocarpus pedicellata) obsahuje esenciálny olej, ktorého hlavná zložka, didymokarpén, podporuje močové cesty.

Extrakt z koreňa Pasanabhedy (Saxifraga Ligulata) obsahuje aktívnu zložku, bergenin, ktorá podporuje prirodzenú schopnosť tela udržiavať normálnu kryštalickú a koloidnú rovnováhu. To je dôležité pre udržanie normálneho toku moču.

Shilapushpa (Didymocarpus pedicellata) extrakt z listov, Pasanabheda (Saxifraga ligulata) extrakt z koreňa, Manjishtha (Rubia cordifolia) extrakt z koreňa, Nagaramusta (Cyperus scariousus) extrakt z hľuzy, Apamarga (Achyranthes) extrakt zo semien, Gojihva (Onosma bracetetyun) extrakt zo stonky, Sahadevi (Vernonia cinerea) extrakt z celej rastliny, Silicate of Lime prášok, Mineral Pitch prášok

Oblasť použitia:

  • podpora pri liečbe obličiek
  • podpora pri dysfunkciách močového ústrojenstva

Dávkovanie:

Psy:
Malé plemená 1 tableta dvakrát denne
Veľké plemená 2 tablety dvakrát denne

Mačky:
1 tableta denne

Veľkosť balenia: 60 tabliet

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Balenie: 60 tabliet
Zvieratko: Pes, Mačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

himalaya.logo

Príbeh spoločnosti Himalaya sa začal v roku 1930. Zvedavý mladý muž, ktorý prechádzal barmskými lesmi, si všimol, že koreň zmijovice (Rauwolfia serpentina) spôsobil ukľudnenie rozrušených slonov, ktoré ho konzumovali. Užasnutý týmto efektom sa mladý muž M. Manal, zakladateľ spoločnosti Himalaya, rozhodol vedecky otestovať vlastnosti rastliny.

S 80-ročnými skúsenosťami v oblasti výskumu rastlín, je Himalaya stále úzko spätá s prírodou. Zameriava sa na podporu zdravia, ako aj na starostlivosť o našu planétu, na ochranu biodiverzity, udržateľné pestovanie liečivých rastlín a podporu správnych poľnohospodárskych postupov. Himalaya je presvedčená, že prírodné rastlinné produkty sú vhodné aj pre zvieratá. Ponúka rôzne bylinné aditíva, doplnkové krmivá a veterinárne prípravky.