cdVet Odpudzovač kliešťov jemný 10 ml

Kód: CDV-3242
9 hodnotení
Značka: cdVet
22,90 €
3 - 7 pracovných dní
Prírodný odpudzovač vonkajších parazitov z čistých (100%) éterických olejov, ktorý svojim pachom chráni pred vonkajšími parazitmi (kliešte, blchy, roztoče) a čiastočnú ochranu poskytuje taktiež pred nepríjemným bodavým a štípavým hmyzom (komáre, ovady, mušky).

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

cdVet Levanduľový jemný odpudzovač kliešťov (Abwehr Konzentrat Mild) je prírodný odpudzovač vonkajších parazitov z čistých (100%) éterických olejov (Pakost lúčny, Levanduľa lekárska, balmín košťatý), ktorý svojim pachom chráni pred vonkajšími parazitmi (kliešte, blchy, roztoče), a čiastočnú ochranu poskytuje taktiež pred nepríjemným bodavým a štípavým hmyzom (komáre, ovady, mušky). Veľmi účinný koncentrovaný levanduľový odpudzovač parazitov nanášame najskôr každý deň po dobu 3 týždňov, neskôr 1-2x týždenne po jednej kvapke na výbežok uprostred ušnej mušle oboch uší (jemne vmasírujeme). Čisto prírodný odpudzovač vonkajších parazitov je pre človeka a zvieratá netoxický (neobsahuje žiadne jedy ani iné zdraviu škodlivé chemické látky).

Balenie: Sklenená fľaštička s kvapkadlom.

Obsah 10 ml (180 kvapiek) vystačí psovi akejkoľvek veľkosti na jeden rok.

Aplikácia odpudzovača parazitov:

1/ Po otvorení fľaštičky si kvapneme na ukazovák ruky jednu kvapku odpudzovača
2/ Olejovú kvapku krátko rozotreme medzi ukazovákom a palcom.
3/ Zdvihneme ucho psa, boltec pritlačíme k hlave (prípadne odrolujeme) a odhalíme ušnú mušľu.
4/ Olej vmasírujeme na čípok uprostred ušnej mušle.
5/ Postup opakujeme s druhým uchom.

Upozornenie: Levanduľový odpudzovač parazitov nedávame psovi/mačke do očí ani do nosa!

Poznámka: U citlivých psov, ktorí si nenechajú v pokoji prípravok aplikovať do uší (nevydržia), môžeme prípravok vmasírovať po jednej kvapke do pokožky na kohútik medzi lopatky a ku koreňu chvosta. Nevýhodou aplikácie ako spot je predĺženie doby nábehu plnej účinnosti na cca 40 dní.

Dosiahnutie plnej účinnosti odpudzovača parazitov cdVet
Pre dosiahnutie plnej účinnosti, najmä v ochrane proti kliešťom, aplikujeme olejček do uší jedenkrát denne po dobu 3 týždňov (prenos do lymfatického systému). V ďalšom období potom aplikujeme odpudzovač parazitov do uší už len jeden alebo dvakrát týždenne (podľa intenzity výskytu kliešťov).

Je vhodný aj pre šteňatá a kojace sučky?
Tento levanduľový odpudzovač parazitov z čistých za studena lisovaných éterických olejov môžeme bez obáv používať aj na ochranu šteniat starších ako 12 týždňov a kojacich sučiek. 

Oslabenie účinku
Pri alergických reakciách, kožných problémoch, po očkovaní alebo pri inak oslabenej imunite (antibiotiká), môže byť účinnosť odpudzovača parazitov vďaka pachovým zmenám psa (sekrét na pokožke, hnisavé miesta, a pod.) oslabená, pretože zmenený pach láka parazitov. Kúpaním psa sa účinok neznižuje.

Zloženie odpudzovača parazitov cdVet:

Alkohol, zederach indický (neem), pakost lúčny, levanduľa lekárska, balmín košťatý, badián pravý .

Upozornenie: Prípravok uchovávame mimo dosahu detí!

PRED POUŽITÍM PRETREPAŤ

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.