Dokonalá láska Pre Harmonizáciu Psychiky pre psíkov s Epilepsiou - Zmes 10 ml do difuzéra

Kód: DL-HPE10
1 hodnotenie
16,90 €
do 7 pracovných dní

Prípravok prináša upokojenie a harmonizáciu psychiky psíka, pomáha odstraňovať strach, úzkosť, depresiu, nervozitu a stavy vystrašenosti. Pôsobí na nervovú sústavu psíka, aktivuje neurónové zväzky, harmonizuje psychiku psa bez sedatívnych účinkov, vhodne podporuje mozgovú činnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok prináša upokojenie a harmonizáciu psychiky psíka, pomáha odstraňovať strach, úzkosť, depresiu, nervozitu a stavy vystrašenosti. Pôsobí na nervovú sústavu psíka, aktivuje neurónové zväzky, harmonizuje psychiku psa bez sedatívnych účinkov, vhodne podporuje mozgovú činnosť. Je určený pre psíkov s epilepsiou alebo pre psíkov, ktorí trpia záchvatmi a nemôžu užívať prípravok Proti strachu a úzkosti. 

Dávkovanie: 

Pre difuzér - 1 kvapka na každých 5 kg hmotnosti psíka - nakvapkajte na filter a upevnite do difuzéra. Užívajte 1 x až 2 x denne 1 až 2 hodiny.

Pre použitie v teréne - 1 kvapka na každé 3 kg hmotnosti psíka - nakvapkajte do dlaní a vytvorte z nich masku, ktorú priložíte psíkovi na papuľku. 2 x až 5 x denne po dobu jednej minúty alebo užite v kritickej situácii. 

V prípade nutnosti trvalého každodenného užívania vykonajte každé dva mesiace týždňovú prestávku. 

Zloženie:

100% terapeutickej silice - boswellia carterii, boswellia serrata, citrus aurantinum amara, citrus paradisi.

Dodatočné parametre

Kategória: Priestorová aromaterapia
Zvieratko: Pes
Problém: Epilepsia
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!