Virbac Allerderm Spot-On pre stredných a veľkých psov nad 10 kg, 6x4 ml

Kód: VIR-OBC005601
8 hodnotení
Značka: Virbac
25,90 €
Momentálne nedostupné

Vysoko účinný prípravok na obnovu kvality a udržanie zdravej kože psov a mačiek. Obsahuje vyváženú kombináciu ceramidov a mastných kyselín. Obnovuje funkciu vrchnej vrstvy kože (epidermis) ako ochrannej bariéry, čo vedie k jej zvýšenej hydratácii, menšej citlivosti a vyššej ochrane.

Detailné informácie

Podrobný popis

Allerderm Spot-On obsahuje "Skin Lipid Complex" - výnimočnú kombináciu ceramidov a mastných kyselín, ktoré sú podobné tým prítomným v normálnej, zdravej koži mačiek a psov. Prípravok je určený na lokálne použitie u psov a mačiek s poškodenou alebo oslabenou kožou. Ide o podpornú terapiu kožných ochorení vďaka kombinácii zložiek, ktoré pomáhajú obnoviť integritu kože a jej vyváženosť. Obnovuje funkciu pokožky ako ochrannej bariéry, čo vedie k zvýšenej hydratácii, menšej citlivosti a k vyššej ochrane. Obnovená epidermálna celistvosť pomáha koži zostať v dobrom stave.

Prípravok je určený psom a mačkám do 10 kg.

Zloženie:

ceramidy, mastné kyseliny, cholesterol

Návod na použitie:

Držte pipetu užším koncom hore a otočením odstráňte uzáver.

Mačky: Rozhrňte srsť mačky na krku až je viditeľná koža. Priložte hrot pipety až na kožu a vytlačte polovicu obsahu. Rovnaký postup opakujte medzi lopatky.

Psy: Rozhrňte srsť psa na krku až je viditeľná koža. Priložte hrot pipety až na kožu a vytlačte polovicu obsahu. Rovnaký postup opakujte na chrbte.

Môžete aplikovať tiež priamo na oblasť postihnutej kože alebo na lézie.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 6x4 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: