cdVet Odčervovacie byliny pre mačky 24 kapsúl

Kód: CDV-91377
2 hodnotenia
Značka: cdVet
28,90 €
3 - 7 pracovných dní

Rastlinné komponenty obsahujúce saponíny, taníny a horké látky pre odčervenie, s pridanou kremelinou.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Voľne žijúce druhy mačiek sa neživia teplom degradovanými granulami, ale surovým mäsom. Preto nemajú v čreve hnilobný povlak, ktorý je živnou pôdou pre parazity. Navyše pravidelne konzumujú tiež ovocie, listy, trávu, kúru a byliny, ktoré obsahujú saponíny, taníny a horké látky. Preto červami netrpia. Odčervovacia zmes poskytuje črevu práve tieto dôležité rastlinné látky, ktoré červy odpudzujú. 

  • 100% prírodná zmes plodov, rašeliny a bylín pre podporu čriev. 
  • Obsahuje saponíny, taníny a ďalšie prirodzené horké látky. 
  • Šetrná prírodná alternatíva chemických odčervovadiel. 
  • Pridaná kremelina pre naväzovanie toxických látok z čriev. 
  • Kompetentný výrobca, ktorý rozumie prirodzenému zdraviu. 

Originálny nemecký názov doplnku stravy je "cdProtect® Cat".

Zloženie & Hodnotné prírodné zložky

Rašelina / Kamala / Listy paprade / Tekvicové semienka / Plody borievky / Listy divokého cesnaku. Doplnkové látky na kg: Kremelina E551c 100 g. Analytické zložky: dusíkaté látky 7,6% / tuk 1,7% / vláknina 11,3% / hrubý popol 35,5% / popol nerozpustný v kyseline chlorovodíkovej 34,5%. Zaradenie podľa legislatívy: doplnkové krmivo pre mačky. 

Umelé vitamíny >> ŽIADNE

Odčervovacie byliny sú prírodným zložením zamerané na zdravie, neobsahujú žiadne umelé vitamíny, syntetické látky, ani konzervanty.  

Odporúčané denné dávkovanie:

Do 5 kg 2 kapsule

Nad 5 kg 4 kapsule

Postup odčervenia:

Podáme 1 deň >> 10 až 14 dní vynecháme >> a znovu podáme 1 deň.

U mačiek, ktoré nejedia BARF odporúčame odčervovať každé 3 mesiace. Podávame najlepšie ráno a potom je vhodné nechať mačku vonku, poprípade v blízkosti toalety, aby sa riadne vyprázdnila.

Dôležitá informácia o exkrementoch:

Byliny v receptúre tohto produktu urýchľujú črevnú motoriku. Cieľom (podľa prírodného vzoru) je rýchle vyprázdnenie čreva (v čase kratšom než pri obvyklom trávení). Črevný obsah sa po zrýchlenom prechode nestihne v hrubom čreve sformovať a odvodniť. Preto sa po podaní bylín pripravte na riedku a častejšiu stolicu podobnú hnačke. Tento prirodzený čistiaci proces trvá po dobu niekoľkých hodín (spravidla 3 až 4) od podania. Nie je ale nutnosťou, niektoré mačky tieto bylinky znášajú lepšie, a aj keď k hnačke nedôjde, účinnosť je rovnaká. Preto odporúčame podávať Odčervovacie byliny v čase, keď máme možnosť vziať mačku von do prírody, alebo jej vypustiť pod dohľadom na záhrade, alebo vo výbehu. Exkrementy vždy odstráňte z dosahu mačky, Odčervovacie byliny parazity nezahubia, iba vypudia z tela von a mačka by sa mohla znovu nakaziť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Mačka
Balenie: 24 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.