Farmina

Webová stránka značky: Farmina

logo-Farmina

Talianska firma FARMINA bola založená v roku 1965. Počas vyše 50 rokov svojho fungovania vyvinula spolu s vedeckými pracovníkmi na katedre Výživy zvierat Univerzity Federica II. v Neapole superprémiové krmivo vyrábané z najkvalitnejších surovín pochádzajúcich z certifikovaných fariem, ktoré zaisťuje správny prísun bielkovín, tukov, sacharidov, vitamínov a minerálov. Inšpiráciou pri vývoji a výrobe krmív je prirodzené životné prostredie zvierat, ich zvyky a správanie s ohľadom na ich inštinkty a nutričné potreby.

Keď podávame zvieratám najlepšie krmivo inšpirované prírodou a vedou, podporujeme našich miláčikov od prvých dní života v rodine až do vysokého veku. Výživa je základ zdravia, ktoré je podstatné pre spokojnosť a každodennú radosť zvierat, preto motto značky Farmina znie: Šťastné zviera, šťastný majiteľ. 

 

Cena

172
1172
140 položiek celkom
farmina n d cat gf pumpkin neutered quail
Novinka
od 3,50 €

Prepeličie mäso, tekvica a granátové jablká. Kompletné krmivo pre dospelé kastrované mačky.

farmina n d cat gf pumpkin duck
Novinka
do 3 pracovných dní
od 3,50 €

Kačacie mäso, tekvica a melón Cantaloupe. Kompletné krmivo pre dospelé mačky.

farmina n d cat gf pumpkin venison
Novinka
od 3,40 €

Srnčie mäso, tekvica a jablká. Kompletné krmivo pre dospelé mačky.

farmina n d cat gf pumpkin herring
Novinka
od 3,40 €

Sleď, tekvica a pomaranč. Kompletné krmivo pre dospelé mačky.

farmina n d cat gf pumpkin quail
Novinka
od 3,40 €

Prepeličie mäso, tekvica a granátové jablko. Kompletné krmivo pre dospelé mačky.

farmina n d dog prime chicken pomegranate puppy konzerva 140 g
2,20 €

Kompletné krmivo pre psy v šteňacom veku z čistého a stopercentného kuracieho mäsa. Neobsahuje umelé konzervanty, dochucovadlá, ani farbivá.

farmina n d dog prime boar apple konzerva 285
od 2,30 €

Kompletné krmivo pre dospelé psy z čistého a stopercentného diviačieho mäsa. Neobsahuje umelé konzervanty, dochucovadlá, ani farbivá.

farmina n d grain free dog adult maxi lamb blueberry 12 kg
ZadarmoZadarmo
71,50 €

Kompletné krmivo pre dospelé psy veľkých plemien. Jahňacie mäso, čučoriedky, hrozno, skorocel indický, kurkuma, zelený čaj. Bez obilnín.

farmina n d grain free dog adult medium lamb blueberry
od 20,90 €

Kompletné krmivo pre dospelé psy stredných plemien. Jahňacie mäso, čučoriedky, hrozno, skorocel indický, kurkuma, zelený čaj. Bez obilnín.

farmina n d grain free dog adult maxi fish orange 12 kg
ZadarmoZadarmo
71,50 €

Ryby, pomaranče, aloe vera, skorocel indický, zelený čaj. Kompletné krmivo pre dospelé psy veľkých plemien. Bez obilnín.

farmina n d grain free dog adult maxi boar apple 12 kg
ZadarmoZadarmo
71,50 €

Diviačie mäso, jablká, ríbezle, skorocel indický, zelený čaj. Kompletné krmivo pre dospelé psy veľkých plemien. Neobsahuje obilniny.

farmina n d grain free dog adult maxi chicken pomegranate
ZadarmoZadarmo
64,30 €

Kuracie mäso, granátové jablká, aloe vera, skorocel indický, kurkuma, zelený čaj. Kompletné krmivo pre dospelé psy veľkých plemien.

farmina n d dog quinoa skin coat quail coconut konzerva 285
od 2,40 €

Kompletné krmivo pre dospelé psy. Farmina N&D Dog Quinoa Quail & Coconut je kompletné diétne krmivo pre psy, odporúčané na zníženie neznášanlivosti voči...

farmina n d dog quinoa skin coat herring coconut konzerva 285
od 2,40 €

Kompletné krmivo pre dospelé psy. Farmina N&D Dog Quinoa Herring & Coconut je kompletné diétne krmivo pre psy, odporúčané na zníženie neznášanlivosti voči...

farmina n d dog quinoa skin coat duck coconut konzerva
od 2,40 €

Kompletné krmivo pre dospelé psy. Farmina N&D Dog Quinoa Duck & Coconut je kompletné diétne krmivo pre psy, odporúčané na zníženie neznášanlivosti voči zložkám a...

farmina n d dog quinoa weight management konzerva 285 g
3,90 €

Kompletné krmivo pre dospelé psy. Farmina N&D Dog Quinoa Weight Management je kompletné diétne krmivo pre psy, odporúčané na zníženie nadmernej telesnej hmotnosti.

farmina n d dog quinoa digestion konzerva 285 g
3,90 €

Kompletné krmivo pre dospelé psy. Farmina N&D Dog Quinoa Digestion je kompletné diétne krmivo pre psy, odporúčané v prípadoch kompenzácie zažívacích porúch a pri...

farmina n d cat quinoa weight managment lamb
od 3,80 €

Funkčné kompletné krmivo pre dospelé mačky. Jahňacie mäso, quinoa, brokolica a špargľa. Užitočné pre získanie a udržanie ideálnej hmotnosti u jedincov so sklonom k nadváhe.

Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 8 - 140 položiek celkom