Farmina Matisse Cat Chicken pena 85 g konzerva

Kód: FRM-OBC008302
3 hodnotenia
Značka: Farmina
0,93 €
Skladom do 24 hodín

Kompletné krmivo pre dospelé mačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompletné krmivo pre dospelé mačky.

Zloženie:

Kuracie mäso, slede, kuracia pečeň, hydrolyzované bielkoviny živočíšneho pôvodu, ryža, vitamíny, minerálne látky.

c

Výživné doplnkové látky: Vitamín A 4000IU, vitamín D3 400IU, vitamín E 130mg, taurín (800mg/kg). Analytické zložky: Vlhkosť 78,0%, bielkoviny 11,0%, vláknina 0,5%, tuky a oleje 7,0%, popol 3,0%.

Návod na podávanie:

Dospelej mačke (3-5kg) môžete podať až 3 konzervy denne v dvoch alebo viacerých dávkach. Potreby jednotlivých zvierat sa líšia a kŕmnu dávku je potrebné upraviť pre udržanie štíhlosti a správnej telesnej hmotnosti. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo Matisse s pôvodne podávaným krmivom. Produkt podávajte v izbovej teplote. Čistá pitná voda musí byť neustále k dispozícii. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hodín.

Energetická hodnota:

997,5 kcal/kg

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina Matisse
Zvieratko: Mačka
Životná etapa: Dospelá mačka
Hmotnosť: 85 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-Farmina

Talianska firma FARMINA bola založená v roku 1965. Počas vyše 50 rokov svojho fungovania vyvinula spolu s vedeckými pracovníkmi na katedre Výživy zvierat Univerzity Federica II. v Neapole superprémiové krmivo vyrábané z najkvalitnejších surovín pochádzajúcich z certifikovaných fariem, ktoré zaisťuje správny prísun bielkovín, tukov, sacharidov, vitamínov a minerálov. Inšpiráciou pri vývoji a výrobe krmív je prirodzené životné prostredie zvierat, ich zvyky a správanie s ohľadom na ich inštinkty a nutričné potreby.

Keď podávame zvieratám najlepšie krmivo inšpirované prírodou a vedou, podporujeme našich miláčikov od prvých dní života v rodine až do vysokého veku. Výživa je základ zdravia, ktoré je podstatné pre spokojnosť a každodennú radosť zvierat, preto motto značky Farmina znie: Šťastné zviera, šťastný majiteľ.