Prírodné prípravky pre psov

Najpredávanejšie

182 položiek celkom
alavis canabiflex cbd 30 tbl
Novinka
18,90 €

Napomáha proti bolesti a zápalu, na relaxáciu a regeneráciu svalov, na spevnenie väzov a šliach, ďalej napomáha znižovať opuchy a má pozitívny vplyv na srsť a kožu.

alavis enzymoterapia 20 cps
do 5 pracovných dní
13,20 €

Enzýmy v prípravku ALAVIS™ Enzymoterapia potlačujú prejavy zápalu, zmenšujú opuchy aj opuchy lymfatických ciev, ovplyvňujú niektoré imunologické deje v organizme a pôsobia...

arava bio ochranny krem na labky
19,60 €

Chráni, lieči a regeneruje labky citlivé na umelé rozpálené povrchy v lete a chemické posypové látky v zime.

ARAVA bylinná antiparazitná pipeta proti blchám a kliešťom 1 ks
od 8,40 €

BIO pipeta proti kliešťom a blchám.

arava bylinne antiparazitne pipety proti blcham a kliestom pre psov 0 9
od 32,50 €

Prírodné pipety proti blchám a kliešťom. Jedinečná koncentrácia účinných rastlinných zložiek a esenciálnych olejov, bez chémie. Učinnosť jednej pipety 3-4 týždne.

arava bylinne terapeuticke cierne bahno
19,60 €

Upokojuje poškodenú a podráždenú kožu, pomáha pri liečbe kožných problémov. Obsahuje zmes až 26 aktívnych bylinných zložiek a liečivé bahno z Mŕtveho mora. Vhodné pre psy,...

arava bylinne utierky na labky a telo
14,50 €

Utierky účinne vyčistia nečistoty, upokojujú podráždenú kožu a pomáhajú pri liečbe vonkajších poranení. Zmes až 26 aktívnych minerálov z Mŕtveho mora s antimikrobiálnym...

arava bylinne utierky na oci pre psov a macky
14,50 €

Utierky upokojujú suché a svrbiace oči. Obsahujú minerály z Mŕtveho mora, sú hypoalergénne a bez chemikálií. Balenie obsahuje 100 utierok s rozmerom 12 x 9 cm.

arava bylinne utierky na usi pre psov a macky
14,50 €

Utierky čistia špinu a ušný maz, odstraňujú pachy a ošetrujú boľavé miesta. Obsahujú minerály z Mŕtveho mora, sú bez chemikálií. balenie obsahuje 100 utierok s rozmerom 12 x 9...

ARAVA antiparazitny bylinny obojok
31,70 €

Účinný antiparazitný obojok bez nebezpečných pesticídov s esenciálnymi olejmi pre psy a šteniatka. Pôsobí proti viac ako 500 druhom škodlivého hmyzu a parazitov.

arava bylinny antiparazitny sampon pre dospelych psov
19,60 €

Šampón zbaví psa parazitov a hĺbkovo vyčistí a posilní srsť. Obsahuje 11 účinných prírodných zložiek a minerály z Mŕtveho mora, je bez chemikálií.

arava bylinny antiparazitny sampon pre steniatka
19,60 €

Šampón zbaví šteniatka vonkajších parazitov a poskytne úľavu pri bolestivých štípancoch. Obsahuje 11 účinných prírodných zložiek a minerály z Mŕtveho mora, je bez chemikálií.

arava bylinny kondiconer ulahcujuci cesanie
15,75 €

Kondicionér uľahčuje rozčesávanie srsti. Obsahuje 9 aktívnych olejov a prírodných zložiek a minerály z Mŕtveho mora. Má vyvážené pH a je bez chemikálií.

arava bylinny osetrujuci sampon
15,75 €

Šampón obnovuje a oživuje psiu srsť. Obsahuje 14 aktívnych bylinných zložiek a minerály z Mŕtveho mora, je bez chemikálií.

arava bylinny revitalizacny kondicioner
15,75 €

Kondicionér obnovuje a oživuje psiu srsť. Obsahuje cédrové drevo a minerály z Mŕtveho mora, je bez chemikálií.

arava bylinny revitalizacny sampon
15,75 €

Šampón obnovuje a oživuje psiu srsť. Obsahuje cédrové drevo a minerály z Mŕtveho mora, je bez chemikálií.

arava bylinny sampon na odstranenie zapachu
15,75 €

Musíte vašich psíkov často kúpať, lebo zapáchajú po rôznych "aktivitách" na prechádzkach? Bežné chemické šampóny vysušujú srsť a kožu a zápach "mokrého psa" sa po okúpaní...

arava bylinny sampon na lahke rozcesavanie srsti
15,75 €

Šampón uľahčuje rozčesávanie srsti. Obsahuje 9 aktívnych olejov a prírodných zložiek a minerály z Mŕtveho mora. Má vyvážené pH, je bez chemikálií.

Hore
Ďalšie produkty