cdVet Fit- BARF Črevná flóra plus Nová vylepšená receptúra

Kód: CDV-DARMP-100 CDV-DARMP-250 CDV-DARMP-500 Zvoľte variant
2 hodnotenia
Značka: cdVet
14,50 € 23,20 € 35,20 € od 14,50 €
Skladom do 7 pracovných dní do 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem

Výživová podpora črevnej mikroflóry, nová receptúra.

Detailné informácie

Podrobný popis

​​cdVet Fit- BARF Črevná flóra plus (Fit- BARF Darmflora plus) je čisto prírodné tekuté doplnkové krmivo pre psov, špeciálne vyvinuté pre podporu kondície čriev, predovšetkým pokiaľ je mikroflóra narušená nesprávnou výživou a psy majú problémy s trávením.

Podpora imunity - V črevách sa nachádzajú miliardy najmenších mikroorganizmov. Delia sa na patogénne baktérie (tie, ktoré vyvolávajú rôzne ochorenia) a zdravé baktérie, ako sú napr. Baktérie mliečneho kvasenia. Tieto "dobré" baktérie sú pilnými pomocníkmi imunitného systému a majú pozitívny vplyv na tráviace šťavy, enzýmy a črevnú sliznicu. Pomáhajú ničiť a vytláčať choroboplodné zárodky a tým podporujú zdravú črevnú flóru.

Podpora trávenia - Zdravá črevná flóra naviac podporuje dobré trávenie. Baktérie potravu natrávia resp. "Otvoria" a živiny sú potom črevnou sliznicou lepšie vstrebávajú.

Prírodný vzor - Predok dnešného domáceho psa, vlk, je tiež tráviace orgány svojej koristi. Tie obsahujú potrebné baktérie pre správne fungujúcu črevnú mikroflóru. Nie vždy je ale možné kŕmiť čerstvými zelenými držkami (predžalúdok bylinožravcov), a aj predmrazením niektoré baktérie a enzýmy ubúdajú. Tento úbytok dokážu vhodne nahradiť fermentované byliny. Tip - Tento doplnok je vhodný najmä po kúrach s antibiotikami alebo odčervovacími tabletami. Antibiotiká často nerozlišujú medzi "dobrými" a "zlými" baktériami a narúšajú ochrannú funkciu čriev. Akonáhle je črevná flóra narušená, celá obranyschopnosť organizmu pracuje len obmedzene.

Zloženie cdVet Črevné flóra plus:

Fermentované byliny: mäta pieporná, tymián, žihľava, ibištek, senovka grécka, echinacea, oregano, čakanka, rebríček, lipkavec

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: Doplnok výživy cdVet Darmflora plus neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Zmiešaný je iba z čisto prírodných komponentov. Nezaťažuje látkovú výmenu organizmu.

Analytické zložky a obsahy:

Hrubý proteín 0,3%; Vláknina 0,5%; tuk 0,3%; Popol 0,5%; vlhkosť 94,9% Zväčšiť obrázok

Kŕmne odporúčania:

  • Mačka, malý pes do cca 3kg: ............ ... 1 až 2ml
  • Pes 3 - 15 kg: ............ ... 2 až 5 ml
  • pes 15 - 30 kg: ............ ... 4 až 9 ml
  • pes nad 30 kg: ............ ... 8 až 20 ml

1 - 2 x týždenne pridávajte do krmiva

Chráňte pred mrazom a horúčavou! Po otvorení odporúčame skladovať v chladničke a skŕmiť do cca 6 týždňov.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes, Mačka
Životná etapa: Dospelý pes, Dospelá mačka
Objem: 100 ml / 250 ml / 500 ml

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.