cdVet Fit-BARF Zelenina (TCVM)

Kód: CDV-FBZ-360 CDV-FBZ-700 Zvoľte variant
15 hodnotení
Značka: cdVet
21,90 € 32,90 € od 21,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

cdVet Fit-BARF Zelenina TCVM je prírodný doplnok stravy pre psov a mačky. Receptúra je vyvinutá podľa tradičnej čínskej veterinárnej medicíny (TCVM) a obsahuje vybrané prísady k zaisteniu vyváženej stravy.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

cdVet Fit-BARF Zelenina TCVM je prírodný doplnok stravy pre psov a mačky. Receptúra je vyvinutá podľa tradičnej čínskej veterinárnej medicíny (TCVM) a obsahuje vybrané prísady k zaisteniu vyváženej stravy.

cdVet Fit-BARF Zelenina TCVM je alternatívou bez obilnín, ktorá do kŕmneho plánu prináša nielen zmenu, ale aj vyváženosť. Na rozdiel od západného spôsobu myslenia sú v tradičnej čínskej veterinárnej medicíne potraviny posudzované nielen podľa vitálnych látok alebo podľa ich pôvodu, ale tiež podľa ich tepelného pôsobenia a piatich elementov: dreva, ohňa, zeme, kovu a vody. Potraviny, rovnako ako byliny sú zaraďované podľa svojho energetického a tepelného pôsobenia, farby, chute a vône určitému funkčnému okruhu.

Zloženie:

Paštrnák, brokolica, topinambur, zeler, dyňa, ľanové semienka, červená repa, karotka, kôra z brestu

Syntetické pridané látky: žiadne

Analytické zložky a obsahy:

Hrubý proteín 9,5%, hrubá vláknina 9,7%, hrubý popol 6,4%, hrubý tuk 4,4%, vápnik 0,54%, fosfor 0,32%, horčík 0,18%, sodík 0,08%

Topinambur
Pohľad TCVM: element: zem, termické pôsobenie: neutrálne, vzťah k orgánom: slezina, žalúdok, pečeň, žlčník, črevá
Pohľad západného sveta: Vitamíny A, B1, B6, C, H, mangán, meď, horčík, selén, zinok a železo, rovnako ako vysoký obsah inulínu robia z hľuzy topinambura cennú prísadu, ktorá príliš nezaťažuje látkovú premenu cukrov a zároveň podporuje trávenie.

Karotka
Pohľad TCVM: element: zem, termické pôsobenie: neutrálne, posilňuje Qi sleziny
Pohľad západného sveta: karotky obsahujú vysoký podiel karoténu, biotínu, železa, vápnika, vitamínov B1, B2, B6, E a C, ďalej zinok, draslík, horčík a fosfor

Červená repa
Pohľad TCVM: element: oheň, termické pôsobenie: neutrálne
Pohľad západného sveta: vysoký obsah vitamínu B, draslíka, kyseliny listovej a železa

Ľanové semienka
Pohľad TCVM: element: zem, termické pôsobenie: neutrálne, chuť: sladká, pôsobenie: obranná energia (Wei-Qi) posilňujúca vďaka podpore črevnej flóry
Pohľad západného sveta: chráni sliznicu vďaka sliznatým látkam, obsahuje vlákninu, bielkoviny a esenciálne mastné kyseliny; ďalšími obsiahnutými látkami sú kyselina alfa-linolenová, kyselina linolová a lecitín, rôzne enzýmy, fytoestrogény

Odporúčané dávkovanie:

Bežné denné množstvo zeleniny nahraďte:

  • malé psy: 1 odmerka
  • stredné psy: 2 odmerky
  • veľké psy: 3 odmerky

1 zarovnaná odmerka = cca 4 gramy

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes
Balenie: 360 g / 700 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.