cdVet Klíčky Fit BARF Vital 400 g

Kód: CDV-FBV-400
12 hodnotení
Značka: cdVet
18,90 €
3 - 7 pracovných dní

cdVet Klíčky Fit-BARF Vital je doplnkové krmivo pre psov, ktorým môžete nahradiť obvyklé množstvo čerstvej zeleniny.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Bez lepku, s energiou šetrne sušených pšeničných klíčkov, s kyselinou listovou.

cdVet Klíčky Fit-BARF Vital je doplnkové krmivo pre psov, ktorým môžete nahradiť obvyklé množstvo čerstvej zeleniny. Doplnok je vyrobený z vybraných prísad tak, aby pomohol optimálne zaopatriť a doplniť dennú kŕmnu dávku - je obzvlášť vhodný napr. pre mladých psov vo vývine či pre gravidné a laktujúce suky.

Výživné látky - Kvalitné a šetrne sušené pšeničné klíčky, ľanové semienka a zelenina obohacuje o vitamíny každý druh výživy (hotová, surová, varená). Ideálny je Fit BARF Vital predovšetkým ako pravidelný doplnok výživy k surovej strave BARF, kde zjednodušuje zaobstarania, držania a podávanie zeleniny.

Energia - Energia nie je iba výkon v zmysle tuku a sacharidov, ale zvlášť v zmysle životnej energie. Tú organizmus získava veľmi efektívne priamo z životnej energie rastlín. Preto sa tento doplnok skladá z prevažnej časti z pšeničných klíčkov, ktoré sú získavané šetrným spôsobom za teplôt nižších ako 40 ° C. To zaručuje zachovanie enzýmov a vitamínov - maximum energie možno pozorovať práve na štarte života rastlín vo fáze ich klíčenie, kedy ohromnú chuť k zrodu nového života sprevádza intenzívny enzymatická činnosť. Enzýmy sú biokatalyzátory každej premeny. Pšeničné klíčky sú klíčiace život budúce rastliny a po konzumácii dávajú telu enormnú bioenergetickú silu. Tá okrem energetických zdrojov potrebných pri zvýšenej námahe posilňuje tiež imunitný systém a tým celý organizmus.

Vhodné pre diétne plány - Pšeničné klíčky neobsahujú lepok a preto sú (obzvlášť pri diétnej terapii) mimoriadne zdravý doplnok výživy. cdVet Fit BARF Vital obsahuje obzvlášť vysoký podiel prírodnej kyseliny listovej, ktorá je obzvlášť dôležitá pre šteňatá, mladých psov, rovnako ako pre gravidné a dojčiace suky.

TIP - cdVet Klíčky Fit BARF Vital v kombinácii s cdVet Micro Mineral tvoria dobrý základ pre optimálne zaopatrenie organizmu (obzvlášť pri surovej výžive BARF). Balené v plastovej dóze s vekom.

Zloženie:

Pšeničné klíčky, ľanové semienko, karotka mletá, červená repa, jablčná dreň, sladový kvet, pivovarské kvasnice

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: Doplnok výživy cdVet Fit BARF Vital neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty a pod.). Zmiešaný je iba z čisto prírodných komponentov. Preto nemôže mať vedľajšie účinky a nehrozí nebezpečenstvo z nechceného predávkovania.

Analytické zložky a obsahy:

Hrubý popol 5,8%, hrubý proteín 21,4%, oleje a tuky 9,2%; vláknina 7,1%, vápnik 0,33%, fosfor 0,74%

Odporúčané dávkovanie:

Bežné denné množstvo podávané zeleniny nahraďte:

  • Mačka a malý pes do 10 kg: .......... ... 1 odmerka
  • Stredný pes 10 až 30 kg: ... ............. ... 2 odmerky
  • Veľký pes nad 30 kg: .................. .... 3 odmerky

Jedna odmerka zodpovedá hmotnosti cca 5,3 g

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes, Mačka
Životná etapa: Dospelý pes, Dospelá mačka, Dojčiaca mačka, Gravidná mačka, Dojčiaca sučka, Gravidná sučka, Mladý pes vo vývine
Balenie: 400 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.