cdVet Propolis Herbal

Kód: CDV-3334 CDV-3335 CDV-33341 CDV-33342 CDV-33343 Zvoľte variant
30 hodnotení
Značka: cdVet
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
propolis herbal cdvet 20
24,90 € 33,90 € 87,90 € 110,90 € 173,90 € od 24,90 €
Skladom 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Propolis pôsobí v organizme ako prírodné antibiotikum (likviduje plesne, patogénne baktérie, choroboplodné zárodky) a tým pomáha liečiť infekcie a zápaly.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Pomoc pre imunitný systém, vitalita pre organizmus

cdVet Propolis Herbal  je čisto prírodný doplnkové krmivo pre všetky zvieratá. Predovšetkým pri infekciách či oslabenej imunite je dôležité zaopatrenie vitamínmi, stopovými prvkami, aminokyselinami a vybranými bylinami, ktoré podporujú fyziologické funkcie orgánov.

Propolis  - Jedná sa o včelí produkt. Je to vzácna prírodná látka, ktorú včely používajú ako stavebný materiál pre úľ. Základom sú rastlinné živice, z ktorých vzniká tmel. Tento tmel sa skladá z mnohých rôznych substancií: z vitamínov, aminokyselín, mastných kyselín, stopových prvkov a flavonoidov. Hoci sú naše zvieratá neustále v kontakte s baktériami, vírusmi a plesňami, za normálnych okolností zostávajú zdravé. Za to vďačia svojmu imunitnému systému, ktorý je neustále v pohotovosti: patogénne látky, ktoré do organizmu preniknú, identifikuje a zničí. Bohužiaľ stres, vplyvy životného prostredia, ale aj prirodzené starnutie imunitu oslabujú a tým aj vlastné obranné sily organizmu. Patogény to potom majú ľahšie a naše zvieratko ochorie. Hodnotné vitálne látky v propolise môžu prácu imunitného systému efektívne podporiť.

Flavonoidy  - Propolis je obzvlášť bohatý na flavonoidy. To sú prírodné rastlinné účinné látky posilňujúce imunitný systém. Okrem toho "vychytávajú" voľné radikály, ktoré sú vysoko agresívne a môžu trvale poškodiť bunky. Flavonoidy chránia bunky pred útokom voľných radikálov a udržujú organizmus mladý. O čo mladší organizmus je, o to lepšie funguje imunitný systém.

Vitamíny, minerálne látky a stopové prvky  - Nielen flavonoidy stoja za pozitívnym efektom propolisu. Propolis obsahuje veľa rôznych živín, ktoré telo potrebuje. Vitamíny sa podieľajú na najrôznejších biochemických reakciách v tele, ovplyvňujú látkovú výmenu, posilňujú organizmus a pôsobia kladne na nervový systém. Naviac je propolis bohatý na kvalitné minerálne látky a stopové prvky ako je horčík, vápnik, kremík, zinok a železo, ale aj ďalšie. Tie nielenže podporujú imunitný systém, ale telo potrebuje aj k účasti na mnohých metabolických procesoch. Sú dôležité pre stavbu svalov a kostí a majú podstatnú úlohu pri regenerácii buniek.

Zloženie:

Propolis, rakytník rešetliakový, spirulina, hluchavka, fazuľové šupky, praslička, list ostružiny, medovka, sadec, ženšen, vínny list, dubová kôra, vŕbová kôra, kvet nechtíka.

Doplnkové látky na kg: technologické doplnkové látky: bentonit 1m558i 450 g.

Analytické zložky a obsahy:

Hrubý proteín 4,1% • tuk 14,6% • vláknina 2,8% • Popol 43,8% • vápnik 1,01% • fosfor 0,07% • sodík 0,70% • popol nerozpustný v kyseline soľné 46%.

Syntetické pridané látky na kg: ŽIADNE

Poznámka:  Doplnkové krmivo cdVet Propolis Herbal neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Je zmiešaním zhotovené iba z čisto prírodných komponentov.

Odporúčané dávkovanie:

Dávkovanie je na jeden deň

  • Hlodavce: 1 špičku príborového noža.
  • Mačky: ½ -1 odmerka.
  • Malý pes: ½ -1,5 odmerky.
  • Pes nad 5 kg: 1 odmerka na 5 kg telesnej hmotnosti.
  • Pes nad 20 kg: 2 odmerky na 10 kg telesnej hmotnosti.
  • Kone (pre balenie 450 g): 2-3 čajové lyžičky do krmiva.

1 čajová lyžička zodpovedá približne 3,5 g. 
1 Odmerka (vnútri dózy) zodpovedá približne 1 g.

Je potrebné zamedziť súbežnému orálnemu podávaniu spolu s makrolidmi.

Celkové množstvo bentonitu nesmie v kompletnom krmive prekročiť maximálne povolené množstvo 20000 mg / kg kompletného krmiva.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.