cdVet Aloe Vera 500 ml

Kód: CDV3239
12 hodnotení
Značka: cdVet
25,90 €
3 - 7 pracovných dní

Tekutý, rokmi osvedčený univerzálny doplnok výživy - zodpovedá 200% koncentrátu.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

cdVet Aloe Vera  (Aloe Vera Trunk) je tekutý, rokmi osvedčený univerzálny doplnok výživy. Aloe Vera je známe pre svoju schopnosť vyrovnávať v organizme nedostatky, dodáva rad chýbajúcich látok a zlepšuje samočistiaci proces organizmu (detoxikáciu). Posilňuje imunitný systém, podporuje zažívací trakt a pomáha pri rôznych problémoch s metabolizmom. 

100% kvalita od cdVet - Nápoj cdVet Aleo Vera zodpovedá 200% koncentrátu tejto rastliny (sušený prášok z Aloe Vera je výrobcom cdVet zriedený menším množstvom vody než obsahuje rastlina v surovom stave). Pre výrobu cdVet Aloe Vera sú použité iba olúpané listy (len dužina bez horkých šupiek). 100% kvalita značky cdVet.

Zloženie

Ovocný ocot, Aloe Vera gél v prášku.

Analytické zložky a obsahy

Hrubý popol <0,3% • vláknina <0,5% • Popol <0,4% • oleje a tuky <0,2% • vlhkosť 93% • sodík <0,02%.

Syntetické pridané látky: ŽIADNE

Žiadne umelé vitamíny - Doplnok výživy cdVet Aloe Vera neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, ziadne syntetické konzervanty ani lacná plniva. 

Žiadna chémia - cdVet Aloe Vera je zložené z čisto prírodných látok (žiadna chémia). Preto nemá vedľajšie účinky a nehrozí nebezpečenstvo z nechceného predávkovania. 

Žiadne zaťaženie - Umelé látky v krmivách a v doplnkoch výživy organizmus zaťažujú. Následkom chemickej záťaže sú civilizačné choroby (tiež alergie, kožné problémy alebo rakovina).

Ako ich spoznáme - Iba umelé vitamíny sa dajú vážiť a dávkovať. Či ak sa jedná o následne pridanej umelé látky poznáme podľa merných jednotiek (IE, mg, mcg pod.) V ktorých je ich množstvo udáva.

Odporúčané dávkovanie na jeden deň

  • Psy: 1-5 ml.
  • Kone: 10-15 ml.
  • Mačky malé zvieratá: 5 ml na 1 liter pitnej vody.

Spôsob podávania - Tento tekutý kŕmny doplnok je zamiešaním do krmiva zvieratkami bez problémov prijímaný. U citlivých jedincov ho zamiešame do mletého mäsa, alebo ho injekčnou striekačkou aplikujeme vedľa jazyka.

Odporúčaná doba podávania je 8-12 týždňov. 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.