Doprava a platby

Našim zákazníkom garantujeme, že všetky objednávky prijaté cez internetový obchod budú spracované najneskôr nasledujúci pracovný deň (s výnimkou obdobia dovoleniek alebo iných vopred ohlásených výpadkov). Termín ich odoslania a následného doručenia závisí od dostupnosti tovaru a zvoleného spôsobu platby a dopravy.

1. Spôsob platby

Platba platobnou kartou

Stačí použiť Vašu kreditnú kartu a tovar zaplatiť online. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na stránky GoPay pre dokončenie platby. Priradenie k Vašej objednávke prebehne v priebehu niekoľkých minút po úhrade.

Dobierka (platba pri prevzatí tovaru)

Platbu za tovar uskutočníte v hotovosti, alebo platobnou kartou pri preberaní tovaru kuriérovi. Poplatok za dobierku je 1,50 €.

Online platba - internet banking

Platba prostredníctvom internet bankingu Vašej banky.

Bankový prevod (platba vopred na účet)

Ak ste si zvolili platbu vopred na náš účet, prosím počkajte na potvrdzujúci e-mail, v ktorom Vám pošleme údaje potrebné pre platbu bankovým prevodom. Po pripísaní platby na náš účet objednávku odošleme. Platbu je potrebné zaslať do 3 kalendárnych dní, inak bude stornovaná bez náhrady.

Pri vybraných produktoch (najmä nadrozmerných, u ktorých nemáme možnosť skladovania) je možná iba platba pred doručením tovaru, t.j. online platba platobnou kartou, online platba cez internet banking, alebo platba bankovým prevodom.

2. Spôsob dopravy objednaného tovaru

Spôsob dopravy

Výška objednávky

Výška poštovného

 dpd

Kuriér DPD

0 € - 50 €

3,90 €

nad 50 €

ZADARMO

 vet.amb

Osobný odber

 -

1 €

3. Osobný odber v Košiciach

Našim zákazníkom ponúkame možnosť objednať si tovar online a vyzdvihnúť si ho priamo u nás vo Veterinárnej ambulancii a poradni pre poruchy správania zvierat, ktorá sídli na Táborskej 1667/36 v Košiciach.

Pri osobnom odbere je možná iba platba vopred platobnou kartou, prostredníctvom internet bankingu, alebo prevodom z banky.

Objednaný tovar vám nachystáme a budeme vás informovať o tom, že je pripravený na vyzdvihnutie. Vaša objednávka bude pre vás pripravená na osobný odber nasledujúcich 7 kalendárnych dní.

Pre Vašu objednávku sa môžete zastaviť v pracovných dňoch v čase 10:00 - 14:00.

Kontakt:

Veterinárna ambulancia a poradňa pre poruchy správania MVDr. Zuzana Stražanová

Táborská 36, 040 01 Košice

+421 905 929 915

info@zdraviezvierat.sk

Informácie ako sa k nám dostanete nájdete TU.

Poznámka: Predávame a doručujeme len v rámci Slovenska.