cdVet Ľanový olej pre psov a mačky 1000 ml

Kód: CDV-8918
5 hodnotení
Značka: cdVet
36,90 €
3 - 7 pracovných dní

Ľanový olej pre psov a mačky je zdrojom energie a vitality, vyvážený pomer nenasýtených mastných kyselín.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Ľanový olej pre psov a mačky je zdrojom energie a vitality, vyvážený pomer nenasýtených mastných kyselín. 

Široké zaopatrenie v oblasti esenciálnych mastných kyselín a optimálny zdroj energie. Táto zmes vysoko kvalitných, za studena lisovaných olejov vhodne dopĺňa každý druh výživy. Základom je ľanový olej v potravinárskej kvalite, vhodne doplnený o ďalšie oleja (pupalkový, z pšeničných klíčkov, tekvicový a arganový). Jeho pravidelné podávanie zaopatruje organizmus mnohých vitálnymi látkami. 

100% prírodný kvalitný, šetrne za studena lisovaný. 

Vyvážený pomer nenasýtených mastných kyselín. 

Základom je olej ľanový + ďalšie terapeutické oleje. 

Šetrne lisované oleje podľa nemeckej lekárskej knihy DAB. 

Kompetentný výrobca, ktorý rozumie prirodzenému zdraviu. 

Originál nemecký názov je  "Fit BARF Futter-Öl".

Prírodné zloženie - Kvalita pre zdravie:

Ľanový olej obsahuje tieto čisto prírodné zložky 100% Kvality - Ľanový olej / Pupalkový olej / Olej z pšeničných klíčkov / Olej z tekvicových semienok / Arganový olej. 

Analytické zložky: proteín <0,3% / tuk 99,6% / vláknina <0,5% / popol <0,4%. 

Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú Minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy Ľanový olej disponuje vysokou Životnou Energiou (bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Zaťažujúce umelé vitamíny - ŽIADNE:

Doplnok stravy "Ľanový olej" je prírodným zložením zameraný na zdravie - preto neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne syntetické látky, ani konzervanty. 

Bioaktivita - Vitalita & Kondícia:

Šetrné sušenie surovín pri nízkej teplote do 42° C plus absencia umelých vitamínov vedie k zachovaniu vysokej Životnej Energie (bioaktivita). Preto Ľanový olej disponuje Maximom Živín a Vitálnych látok (Vitamíny, Minerály, Enzýmy). Vysoká miera bioaktivity prináša nárast životnej energie, ktorá posilňuje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondíciu organizmu.

Dávkovanie - Prevencia & Choroba:

Pes &  Mačka

Denná dávka

Mačka a malý pes do 10 kg

0,5 lyžičky

Stredný pes 10 až 30 kg

1 lyžička

Veľký pes nad 30 kg

1,5 lyžičky

Spôsob podávania - Do krmiva:

Doplnok výživy Ľanový olej nalejeme psovi, alebo mačke na krmivo, alebo na granule. Vo väčšine prípadov je dobre prijímaný, ak máme doma odmietavého jedinca môžeme olej vmiešať do mletého mäsa - surového alebo mierne povareného (lepšie vonia).

Potravinárska kvalita & Spĺňa kritériá:

Suroviny potravinárskej kvality pre Ľanový olej podliehajú pravidelnej kontrole úradu pre ochranu spotrebiteľa a bezpečnosť potravín, krmív a doplnkov výživy Laves Niedersachsen. Okrem vylúčenia GMO (genetická manipulácia) je kontrolované zaťaženie pesticídmi, ťažkými kovmi a plesňami. Olej tak spĺňa kritériá potravinárskej kvality pre zdravú výživu.

Optimálny pomer Kvalita & Cena:

Hodnotné prírodné suroviny pochádzajú od starostlivo vybraných poctivých, kompetentných a dôveryhodných dodávateľov. Kritériom výberu surovín je Iba 100% Kvalita, čo má svoju Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ spracovanie a UMENIE vytvoriť prínosný produkt je kľúčom k spokojnosti Zákazníkov, čo spolu s rastom dopytu potvrdzuje optimálny pomer kvality a ceny.

Vhodný aj pre ľudí?

Na otázku, či je tento cdVet produkt vhodný aj pre ľudí radi odpovedáme.... Výrobca tento úspešný produkt deklaroval pre domáce zvieratá. Preto nesmie byť ponúkaný Ľuďom (zákon). Ľudia, ktorí rozumejú prírodným produktom, sa však nepýtajú.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 1000 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.