Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

VetExpert SemeVet 60 tbl.

Kód: VE-OBC022914
1 hodnotenie
Značka: VetExpert
17,90 €
Skladom do 24 hodín

Pre psy v období párenia, pre psy s nízkou kvalitou spermií. Po 30-60 dňoch zvýši produkciu spermií o 30 %. Klinické štúdie potvrdzujú účinok.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Pre psy v období párenia, pre psy s nízkou kvalitou spermií. Po 30-60 dňoch zvýši produkciu spermií o 30 %. Klinické štúdie potvrdzujú účinok.

Tento podporný prostriedok je odporúčaný pre psy určené k chovu a predovšetkým pre psy s horšou kvalitou spermií spôsobenou rôznymi faktormi.

Jediný na trhu
Pozitívny vplyv na parametre spermy
Prírodné zložky

Mechanizmus účinku:

Selenové droždie Saccharomyces cerevisiae je zdrojom organického selénu potrebného pre normálnu funkciu enzýmov známych ako selenoproteiny. Selenoprotein V sa vyskytuje exkluzivne v semenníkoch a je dôležitý pri spermatogenéze. Selenoprotein P je dôležitý pre normálny rast spermatických buniek a udržanie dobrej plodnosti. Selén v organickej podobe podávaný psom prispieva ku zvýšenému počtu spermatických buniek v ejakuláte, k redukcii počtu defektných spermatických buniek a ku zlepšeniu integrity bunkových membrán.

Omega-6 polynenasytené mastné kyseliny sú veľmi dôležitou zložkou bunkových membrán, aj u spermatických buniek. Omega-6 polynenasýtené mastné kyseliny z pupalkového oleja môžu zvýšiť objem spermy, zlepšiť životaschopnosť a počet spermatických buniek a znížiť počet tých defektných. Kombinácia mastných kyselín a vitamínu E ochraňuje spermatické bunky pred teplotným stresom a podporujú ich životaschopnosť.

Dávkovanie:

1 tableta na 10 kg živej hmotnosti denne.

Zloženie:

Sušené kvasnice, Sacharomyces cerevisiae (zdroj Selénu), Vit. E, Pupalka - omega 6 mastné kyseliny (bunkové membrány spermií).

Každá tableta obsahuje:

12.1.5 selenizované kvasnice, 11.2.10. stearan horečnatý

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes
Balenie: 60 tbl.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vetexpert-logo

Značka Vet Expert zahŕňa doplnky, krmivá, diéty a prípravky pre starostlivosť o psov a mačky vyvíjané v spolupráci s vererinármi a vedcami. Výber surovín a proces výroby, podobne ako v prípade ľudskej stravy, podlieha neustálej a prísnej kontrole. To je zaručené certifikátom GMP najvyššej farmaceutickej kvality a v prípade krmiva pre domáce zvieratá výberom ingrediencií ľudskej kvality, teda tých, ktoré sú schválené na ľudskú spotrebu.