Fermentovaný doplnok stravy Regulatpro Bio 350 ml

Kód: DRN-0051
15 hodnotení
ZADARMOZADARMO
fermentovany doplnok stravy regulatpro bio 350 ml
51,90 €
Skladom

Kaskádovo fermentovaný enzýmový doplnok stravy na podporu procesov biologickej regulácie s vitamínom C, artičokou a kurkumou >> imunita, energia, trávenie a regenerácia.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Kaskádovo fermentovaný enzýmový doplnok stravy na podporu procesov biologickej regulácie s vitamínom C, artičokou a kurkumou >> imunita, energia, trávenie a regenerácia.

Regulatpro Bio je Bioaktívny doplnok stravy z fermentovaného ovocia, orechov, zeleniny a bylín. Fermentácia je proces štiepenia, pri ktorom sa z východiskových surovín uvoľňuje spektrum hodnotných živín, prebiotík, enzýmov a vitamínov. Najmä vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a zaisťuje normálnu funkciu imunitného systému a energetického metabolizmu, artičoka zase prispieva k normálnemu tráveniu a funkcii čriev. Regulatpro Bio je od roku 2001 v domácom Nemecku najpredávanejším doplnkom pre Prevenciu zdravia.

  • Vyrobený fermentáciou, ktorá uvoľňuje spektrum enzýmov a vitamínov. 
  • Nepasterizovaný, prirodzene konzervovaný vďaka nízkemu Ph 3,4. 
  • Obsiahnutý vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. 
  • Obsiahnuté artičoky prispievajú k normálnej funkcii čriev a trávenia. 
  • Kompetentný výrobca >> Dr. Hans Niedermaier.

Zloženie:

Voda, citróny, figy, datle, vlašské orechy, sójové bôby, cibuľa, kokosové orechy, glycerín (rastlinný), extrakt z aceroly, zeler, mungo (výhonky), artičoky, hrášok, proso, byliny (tinktúra), kurkuma, šafran. Všetky zložky (okrem vody a glycerínu) pochádzajú z bio certifikovaného organického poľnohospodárstva a prešli patentovaným procesom kaskádovej fermentácie (EP 1153549). Obsah vitamínu C v odporúčanej dennej dávke (20 ml) je 12,25 mg, čo je 15,3% dennej referenčnej hodnoty príjmu. Tento doplnok nie je náhradou pestrej stravy, preto neprekračujte odporúčanú dennú dávku a uchovávajte mimo dosahu malých detí. 

Pridané umelé vitamíny: ŽIADNE

Regulatpro Bio je zložený z prírodných surovín. Neobsahuje žiadne umelé vitamíny, syntetické minerály, lacné plnivá ani chemické konzervanty. 

Bioenergetika & zdravie:

Naše zdravie závisí od dynamických procesov stavby a odbúravania. Nezdravá výživa, stres, nedostatok pohybu a jedy zo životného prostredia môžu túto harmonickú súhru vyviesť z rovnováhy. To vedie k nedostatočnému zaopatreniu buniek (chýba im energia a živiny) s následkom porúch regulačných procesov. Pre udržanie alebo obnovenie nášho zdravia na čo najdlhšiu možnú dobu má zásadný význam optimálna bunková energia, ktorá podporuje biologické regulačné procesy.

Kaskádová fermentácia:

Starostlivo vybrané čerstvé ovocie, zelenina a orechy z ekologického poľnohospodárstva sa nastrúha a vloží do fermentačného bioreaktora. Pridá sa probiotická kultúra mliečneho kvasenia (dobré baktérie) a prvá fermentačná fáza začína. Po 3 až 4 týždňoch sa surovina rozdelí na dve časti a ďalšia fermentácia prebieha s pridaním ďalších kultúr symbiotických baktérií. Na záver sa obe frakcie zlúčia a fermentujú spoločne. Za 8 až 12 týždňov je Regulatpro Bio hotový. Proces je chránený patentom EP1153549.

Obsahové látky z fermentácie:

Všetky východiskové suroviny a substancie sú pri kaskádovej fermentácii rozpustené v pravotočivej kyseline mliečnej, ktorá vzniká kvasením. Fermentovaním sa enzýmy a živiny rozštiepia (podobne ako pri trávení), uvoľnia sa hodnotné sekundárne rastlinné látky a z kultúr kyseliny mliečnej vznikajú zdravé komponenty. Takto rozštiepené enzýmy a živiny sa rýchlo vstrebú a sú bunkám pre ich výživu ihneď k dispozícii.  

regulat_davkovanie_pre

Dávkovanie pre Psy, Mačky, Kone a iné zvieratá

Dlhoročné skúsenosti prírodných liečiteľov zvierat a veterinárnych lekárov potvrdzujú, že kaskádovou fermentáciou rozštiepené enzýmy a živiny v doplnku stravy Regulatpro Bio pomáhajú tiež psom, mačkám, hlodavcom, vtákom koňom a ostatným domácim zvieratám. 

Zviera

Denná dávka

Mačka 3 až 5 ml
Pes 4 až 15 kg 5 až 8 ml
Pes 15 až 30 kg 8 až 12 ml
Pes nad 30 kg 12 až 15 ml
Škrečok, Myš, Potkan 1 až 2 ml
Papagáje a ostatné vtáky 1 až 2 ml
Morča, Králik 2 až 3 ml
Pony, Kôň 20 až 50 ml

 

Šteňa / Mačiatko / Mláďa

Šteňatám, mačiatkam a iným mláďatám podávame Regulat v menšej dávke s ohľadom na budúce veľkosť, či hmotnosť tela v dospelosti. Rámcovo podávame približne polovicu dennej dávky určenú pre dospelé zviera.

Spôsob podávania Regulátu zvieratám:

Obvykle doplnok stravy Regulatpro Bio primiešame zvieratám do krmiva alebo do misky s vodou. Najmä pri riešení zdravotných problémov je vhodnejšie streknúť injekčnou striekačkou Regulatpro Bio nariedený 1:1 priamo do úst zvieraťa. Odmietavým mačkám a vtákom môžeme Regulatpro Bio natrieť na srsť (perie) a oni si ho olížu.

Dávkovanie dospelí ľudia & deti:

Dávkovanie a počet fliaš potrebných pre dosiahnutie úspechu závisí na stupni zaťaženia organizmu a na úrovni zdravia, ktorú chceme docieliť. Základné dávkovanie pre dospelého človeka je 10 ml ráno na lačno a 10 ml večer pred spaním. Pri dlhodobej terapii pre podporu zdravia 1 týždeň 5 ml denne a 1 týždeň vynechaťMalé deti a batoľatá užívajú 3 až 5 ml ráno a večer, dojčatá len po kvapkách.

Spôsob podávania ľuďom:

Pred každým použitím fľašu najmenej 4× pretrepeme, a tým sa aktivuje energia a regulačné informácie. Po naliatí do odmerného kalíška je vhodné Regulatpro® Bio nechať na svetle 5–10 minút nadýchnuť (okysličenie).

Regulatpro® Bio pijeme ráno na lačno a večer pred spaním, alebo vmiešané do vody pijeme celý deň. Pred prehltnutím zadržíme Regulatpro® Bio čo najdlhšie (min. 1 minútu) v ústach, kedy prebieha jeho absorpcia sliznicou. Pri citlivom zažívaní pijeme s vodou (prevarená / destilovaná). Zdravšia je surová (živá) ovocná alebo zeleninová šťava.

Vonkajšia aplikácia na pokožku

Enzýmy, vitamíny a živiny z ovocia a zeleniny rozštiepené na molekuly sa ľahko vstrebávajú >> zvnútra sliznicami (ústa, črevo, nos, vagína) a zvonku pokožkou. Nástrek Regulatpro Bio na pokožku aplikujeme pri kožných problémoch (ekzém, lupienka, akné, bradavice) alebo pri bolestiach (chrbát, kĺby, hlava). Nástrek do nosa (prechladnutie, zápal dutín, dýchacie ťažkosti, koncentrácia). Pre dlhšie pôsobenie na pokožku urobíme vlhký zábal, kedy Regulát riedime vodou 1:2. 

Zhoršenie príznakov

Pri prípadnom zhoršení príznakov zdravotných ťažkostí, ktorému hovoríme detoxikačná kríza, znížime po dobu dvoch až troch dní dávkovanie Regulatpro Bio na polovicu.

Ako Regulát chutí

Regulatpro Bio je ponechaný čisto prírodný. Nie je ochutený ani osladený. Jeho chuť je mierne octová, podobná nálevu z kyslej kapusty alebo z kvasených uhoriek. Každá výrobná šarža sa môže líšiť trochu odlišnou chuťou alebo farbou, čo je dané sezónnou dostupnosťou ovocia, zeleniny a orechov.

Skladovanie:

Regulatpro Bio skladujeme mimo dosahu slnečného žiarenia pri teplote do 25 ° C. Originálne z výroby uzavretý vydrží Regulatpro Bio minimálne 2 roky. Po otvorení môžeme Regulatpro Bio skladovať pri izbovej teplote cca 1 mesiac a v chladničke až 3 mesiace.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes, Mačka, Kôň
Určenie: Pre zvieratá, Pre ľudí
Objem: 350 ml

Dr. Hans Niedermaier. Video výroby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 dr-niedermaier

Firma Niedermaier Pharma GmbH je nemecká rodinná firma s bohatou tradíciou a rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti fermentácie a skúmania enzýmov sídliaca v Hohenbrunne neďaleko Mníchova.

Od svojho založenia v roku 1939 spoločnosť pomáha miliónom ľudí so zdravotnými problémami po celom svete. Základnou zložkou všetkých produktov, ktorá stojí za fantastickými výsledkami, je tekutý elixír REGULATESSENZ®.

Cieľom firmy je všestranný vývoj a výroba prírodných produktov na podporu zdravia a krásy, ktoré zásadným spôsobom podporujú komplexné štruktúry ľudského organizmu v súlade s pravidlami prírody. Naturopati a lekári z mnohých krajín na celom svete dôverujú odborným znalostiam spoločnosti Dr. Niedermaier Pharma GmbH a využívajú produkty k ceste za krásou a trvalým zdravím.

dr-niedermaier2