cdVet Rybí olej pre psy a mačky

Kód: CDV-3654 CDV-3655 CDV-3656 Zvoľte variant
1 hodnotenie
Značka: cdVet
15,90 € 24,90 € 41,90 € od 15,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Zmes za studena lisovaných, prírodných olejov vrátane oleja z tresčej pečene pre psov a mačky s vitamínom D3.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Originálny nemecký názov je Fit-BARF Öl D3.

Kvalitné a šetrne lisované oleje z konopných semienok, tresčej pečene a pupalky sú skvelým zdrojom vitamínov rozpustných v tukoch A, D, E, K (predovšetkým olej z tresčej pečene). „Fit-BARF Olej D3“ je dobrým zdrojom energie a rovnomerne zaopatruje aj esenciálnymi mastnými kyselinami. Vitamín D3 je dôležitý predovšetkým pre vyrovnané hospodárenie organizmu s vápnikom, podporuje silné kosti, zuby a tiež imunitný systém.

100% Prírodné a šetrne za studena lisované oleje
Zdroj energie, esenciálnych mastných kyselín, vitamínov
Podpora vstrebávania vitamínov rozpustných v tukoch

Zloženie:

Čisto prírodné zložky 100% kvality: Konopný olej / Tresčí olej / Pupalkový olej.

Analytické zloženie:

Proteín 0,3% / tuk 99,6% / vláknina 0,5% / popol / 0,4%.

Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy disponuje vysokou životnou energiou (bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Doplnok výživy je prírodným zložením zameraný na zdravie, preto neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne syntetické látky, ani konzervanty.

Šetrné sušenie surovín pri nízkej teplote do 42 °C plus absencia umelých vitamínov vedie k zachovaniu vysokej životnej energie (bioaktivita). Preto disponuje maximom živín a vitálnych látok (vitamíny, minerály, enzýmy). Vysoká miera bioaktivity prináša nárast životnej energie, ktorá posilňuje imunitu, zvyšuje vitalitu a kondíciu organizmu.

Dávkovanie: 

Veľkosť zvieraťa Hmotnosť Denná dávka
cat-sil Mačka do 10 kg 0,5 čajovej lyžičky
mini-sil Malý pes
medium-sil Stredný pes 10-30 kg 1 čajová lyžička
maxi-sil Veľký pes nad 30 kg 1,5 čajovej lyžičky

Dĺžka používania:

Za studena lisovanú zmes olejov „Rybí olej pre psy a mačky" podávame iba 2x týždenne (optimálna dávka vitamínu A a D). V ostatných dňoch dávame iný rastlinný olej. Ak sa rozhodnete olej podávať denne (napr. z dôvodu trvanlivosti), odporúčame užívať maximálne 4 až 6 týždňov. Po otvorení skladujte v chlade a tme a spotrebujte do 6 týždňov.

Spôsob podávania:

Doplnok výživy Kŕmny olej nalejeme psovi, alebo mačke na krmivo, alebo na granule. Vo väčšine prípadov je dobre prijímaná, ak máme doma odmietavého jedinca môžeme vmiešať do mletého mäsa - surového alebo mierne povareného (lepšie vonia).

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes, Mačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.