cdVet Olej Sacha Inchi

Kód: CDV-3764 CDV-3765 Zvoľte variant
6 hodnotení
Značka: cdVet
16,90 € 23,90 € od 16,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Jeden z najhodnotnejších olejov vôbec, získaný šetrným prvým lisovaním za studena s vysokým a vyváženým obsahom nenasýtených mastných kyselín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoký a vyvážený obsah nenasýtených mastných kyselín

cdVet Olej Sacha Inchi (alebo tiež Šaca INCI) je čisto prírodná kŕmna surovina pre psov a mačky, získaná šetrným prvým lisovaním za studena. V peruánskej Amazónii, odkiaľ tento olej z tzv. "orechu Inkov" pochádza, sa teší mimoriadnej obľube už po tisíce rokov.

Vyrovnaný pomer omega NMK  - Tento olej má úplne vyrovnané, harmonické pomery všetkých esenciálnych nenasýtených mastných kyselín: omega-3, omega-6 a omega-9. V žiadnom inom rastlinnom oleji sa taký pomer nenachádza, čo činí Šaca INCI jedným z najhodnotnejších olejov vôbec. Predovšetkým vysoký obsah omega-3 sa skoro 50% je neprekonateľný a je pravou konkurenciou pre rybie oleje, ktoré bývajú zaťažené ťažkými kovmi.

Vysoká stráviteľnosť  - Stráviteľnosť oleja je 96%, čo je výhodou aj pre citlivé zvieratá.

Dlhá trvanlivosť  - Olej Sacha Inchi je výborný aj vďaka dlhej trvanlivosti, ktorú umožňuje prirodzene vysoký obsah vitamínu E.

Dobrá akceptácia  - na rozdiel od olejov, ktoré chutia "po rybách" je Sacha Inchi dobre akceptovaný väčšinou zvierat.

Balenie:  Tmavá lekárenská fľaštička s kvapkadlom.

Zloženie:

100% olej Sacha Inchi, prvé lisovanie za studena.

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: Kŕmna surovina cdVet Sacha Inchi olej neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Nezaťažuje látkovú výmenu organizmu.

Kŕmne odporúčania:

Denne 1-5 kvapiek na 10 kg telesnej váhy.

Skladovanie:

Skladovať v chlade a tme!

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 50 ml / 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.