Canvit Fish Oil 250 ml

Kód: CNV-T05140
1 hodnotenie
Značka: Canvit
9,90 €
Skladom do 24 hodín

Vysoko kvalitný rybí olej na zdravú srsť a vitalitu. Vyznačuje sa vysokým podielom nenasýtených omega-3 mastných kyselín a karotenoidov. Organizmus si nedokáže tieto látky vyprodukovať sám a musí ich získavať potravou alebo prostredníctvom doplnkov stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko kvalitný rybí olej na zdravú srsť a vitalitu. Vyznačuje sa vysokým podielom nenasýtených omega-3 mastných kyselín a karotenoidov. Organizmus si nedokáže tieto látky vyprodukovať sám a musí ich získavať potravou alebo prostredníctvom doplnkov stravy.

Za studena lisovaný rybí olej z morských úhorov je bohatým zdrojom omega-3 nenasýtených mastných kyselín s blahodarným vplyvom na zdravý stav kože, funkciu imunitného a nervového systému, učenie a pamäť. Rybí olej je vhodným doplnkom pri liečbe ochorení kože, chronickej nedostatočnosti obličiek a osteoartritis kĺbov.

Kyselina eikosapentaénová (EPA) pozitívne ovplyvňuje zdravý stav kože a srsti. Pozitívny vplyv EPA na imunitný systém a výrazný protizápalový účinok potláča chronické zápaly ako je osteoartritída, chronická nedostatočnosť obličiek a iné chronické zápaly vedúce k vzniku nádorov.
Kyselina dokosahexaénová (DHA) je dôležitá pre vývoj a funkciu nervového systému. Pravidelný príjem DHA podporuje učenie a pamäť najmä u mláďat a starnúcich jedincov.

Podporuje správnu funkciu nervového systému a mozgu
Prispieva k správnej funkcii kardiovaskulárneho systému
Podporuje správnu funkciu očnej sietnice

Indikácie:

  • Podpora zdravej kože, lesklej a hustej srsti a silných pazúrov
  • Doplnok liečby pri ochoreniach kože, kĺbov a obličiek
  • Podpora imunity a dobrej pamäte a učenia u mladých a starnúcich psov

Spôsob použitia:

Olej sa podáva priamo do krmiva raz denne podľa odporúčaného dávkovania.

Odporúčaná denná dávka:

5 ml na 10 kg váhy zvieraťa.

Zloženie:

Esenciálne nenasýtené mastné kyseliny 5 - 7%, Omega-3 kyseliny 25 - 30% esenciálnych nenasýtených mastných kyselín, Karotenoidy 30 - 40 ppm.

V 1 ml oleja je priemerne obsiahnuté 76 mg (7,6%) kyseliny eikosapentaénovej (EPA omega-3 nenasýtená mastná kyselina)), 68 mg (6,8%) kyseliny dokosahexaenovej (DHA omega-3 nenasýtená mastná kyselina)), 14 mg (1,4 %) kyseliny alfa-linolénovej (ALA omega-3 nenasýtená mastná kyselina), 13 mg (1,3 %) kyseliny linolovej (LA omega-6 nenasýtená mastná kyselina).

Balenie:

250 ml (pre psa s hmotnosťou 10 kg vystačí na 50 dní)

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 250 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: