cdVet Fit-BARF Záhradný mix 640 g

Kód: CDV-3658
6 hodnotení
Značka: cdVet
22,90 €
3 - 7 pracovných dní

Doplnkové krmivo pre psov, ktorým môžete nahradiť odporúčané množstvo zeleniny. Doplnok je vyrobený z vybraných prísad tak, aby pomohol optimálne zaopatriť a doplniť dennú kŕmnu dávku.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Jemný prášok - alternatíva pre psov, ktorí odmietajú čerstvú zeleninu.

cdVet Fit-BARF Záhradný mix (v origináli Fit-BARF QuerBeet alebo "Naprieč záhonom"), je doplnkové krmivo pre psov, ktorým môžete nahradiť odporúčané množstvo zeleniny. Doplnok je vyrobený z vybraných prísad tak, aby pomohol optimálne zaopatriť a doplniť dennú kŕmnu dávku.

Prášok - Produkt je vo forme jemného prášku, ktorý možno dobre zmiešať s mäsom, takže tvorí alternatívu napríklad pre psov, ktorí odmietajú čerstvú zeleninu. 

TIP: Pri kŕmení surovou stravou odporúčame kombinovať s cdVet Micro Mineral, ktorý dobre dopĺňa jedálniček z čerstvých surovín o minerálne látky, vitamíny, stopové prvky a ďalšie dôležité živiny. 

Balené v plastovej dóze s vekom.

Zloženie:

Trávne a bôbovité rastliny, byliny, jablčné výlisky, mrkvové výlisky 10%, amarant 5%, brokolica 5%, ľanové semienko 5%, paštrnák, tekvica 3%, pšeničné klíčky, cuketa, kôra z brestu, ríbezľovej výlisky, výlisky z arónie, zeler 1,2%

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: Doplnkové krmivo cdVet Fit-BARF Záhradný mix neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Vyrobené je len z čisto prírodných komponentov.

Analytické zložky a obsahy:

Hrubý proteín 13,4% • vláknina 16,4% • oleje a tuky 5% • hrubý popol 6,2%.

Odporúčané dávkovanie:

Obvyklé denné množstvo zeleniny nahraďte:

  • Malí psi 1 odmerka.
  • Strední psi 2 odmerky.
  • Veľké psy 3 odmerky.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes
Hmotnosť: 640 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.