Flexadin Advanced žuvacie tbl. NEW 60 tbl.

Kód: VQL-OBC017892
Akcia
38 hodnotení
Značka: Vétoquinol
ZADARMOZADARMO 77,90 € –10 %
flexadin advanced zuvacie tbl new 60 tbl
77,90 € –10 % 69,90 €
Skladom

Flexadin Advanced je veterinárny prípravok / výživový doplnok podporujúci metabolizmus kĺbov. Pôvodná receptúra bola obohatená o výťažok z liečivej rastliny Boswellia serrata, ktorá je známa pre svoj protizápalový účinok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Flexadin Advanced New

Flexadin Advanced je veterinárny prípravok / výživový doplnok podporujúci metabolizmus kĺbov. Pôvodná receptúra bola obohatená o výťažok z liečivej rastliny Boswellia serrata, ktorá je známa pre svoj protizápalový účinok.

Charakteristika:

Osteoartritída (artróza) je progresívne degeneratívne ochorenie kĺbov najmä starších psov. Je doprevádzané pohybovými problémami, bolestivosťou a deformáciami kĺbov. Flexadin Advanced New je unikátny výživový doplnok obsahujúcí UC-II kolagén (nedenaturovaný kolagén typu II) ktorý má preukázateľný účinok u psov s osteoartritídou, výťažok z liečivej rastliny Boswellia serrata, ktorá je známa pre svoj protizápalový účinok, a ďalšie látky podporujúce metabolizmus kĺbov (mastné kyseliny omega 3 a omega 6, vitamín E).

Balenie:

Flexadin Advanced New v podobe ochutených žuvacích tabliet je k dispozícii v balení po 30 a 60 kusoch.

Zloženie:

Kolagén (vrátane aktívneho UC-II), výťažok z Boswellia serrata, omega 3 a 6 mastné kyseliny (ľanový, rybí a sójový olej), vitamín E, múka, pivovarské kvasnice, ovsený šrot, glycerín, prášok z kuracích pečienok, lecitín, maltodextrín, pektín, dihydrát síranu vápenatého.

Dávkovanie:

Podávajte 1 tabletu denne bez ohľadu na hmotnosť psa, priamo perorálne, alebo s krmivom. Dbajte na dostatok pitnej vody. 

Skupina: veterinárny prípravok, výživový doplnok

Zloženie:

Nedenaturovaný kolagén typu II, výťažok rastliny Boswellia serrata, ľanový olej, rybí olej, sójový olej, ovsená múka a šrot, žitná múka, pivovarské kvasnice, glycerín, prášok z kuracích pečienok, lecitín, maltodextrín, pektín, dihydrát síranu vápenatého.

Cieľový druh: psy

Účinok: podpora metabolizmu chrupaviek a funkcie kĺbov

Balenie: balíček 30 alebo 60 ks žuvacích tabliet 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby
Zvieratko: Pes
Balenie: 60 žuvacích tabliet
Nevypĺňajte toto pole:
ZP Avatar autora 31.7.2023 12:31
Zdaleka najlepsie tabletky na klby,moj pes je ako znovuzrodeny. Su sice drahe,ale naozaj pomohli. Dakujem Zoli