Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

cdVet Agili-Dog

Kód: CDV3351 CDV3352 CDV3353 Zvoľte variant
7 hodnotení
Značka: cdVet
20,90 € 36,90 € 74,90 € od 20,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pri všeobecnej slabosti, nedostatku agility, po chorobe či operácii, v tréningu.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

cdVet Agili-Dog  je čisto prírodný sypký doplnok výživy pre psov z ľanových semienok, pivovarských kvasníc a z hrubo drvených bylín (pestrec mariánsky, žihľava, púpava lekárska, ginko dvojlaločné, zázvor všeobecný), ktorý organizmu dodáva ľahko vstrebateľné prírodné vitamíny, stopové prvky, esenciálne mastné kyseliny, aminokyseliny, elektrolyt a železo.

Účinnosť - Starostlivo vybrané byliny významne podporujú krvný obeh, fyziologické funkcie orgánov (napr. pečene a obličiek) a pochody látkovej výmeny, ktoré sú potrebné pre rast svalov, pre regeneráciu a výkonnosť pohybového aparátu (kĺby, šľachy, väzy, svaly). Výživné látky a byliny pôsobia proti voľným radikálom a oxidačnému stresu.

Podpora - cdVet Agili-Dog pre posilnenie kondície podávame psom v záťaži, dospelým psom a seniorom so zníženou koncentráciou, s celkovou slabosťou, pri poklese vitality, pri apatii, po pôrode, po chorobe alebo operácii a pred väčším výdajom energie. Pravidelné kŕmenie sa môže pozitívne prejaviť na výkonnosti športových psov predovšetkým v súvislosti s výdržou a rýchlosťou.

Zloženie:

Ľanové semienka, sladový kvet, hloh, pivovarské kvasnice, pestrec vňať, žihľava, brezový list, rozmarín, púpava, ginkgo, zázvor.

Analytické zložky a obsahy:

Hrubý proteín 31,2% • tuk 15,4% • vláknina 11,5% • hrubý popol 5,4%.

Doplnkové látky na kg:

Nutričné ​​doplnkové látky: L-Lyzín-monohydrochlorid 130 g, DL-Metionín 55 g.

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka:  Doplnok výživy cdVet Agila-Dog neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Zmiešaný je iba z čisto prírodných komponentov.

Kŕmne odporúčania:

  • Malý pes do 10 kg: 0,5-1 odmerka denne
  • Stredný pes 10-30 kg: 1-2 odmerky denne
  • Veľký pes nad 30 kg: 2-3 odmerky denne

Jedna (zarovnaná) odmerka zodpovedá cca 3 g.

Spôsob podávania:

Na drobno drvené (príjemne voňajúce) cdVet byliny doplnku výživy Agila-Dog sú zamiešaním do namočeného (alebo vlhkého) krmivá zvieratami bez problémov prijímané. Alternatívne cdVet Agili-Dog zamiešame do ich obľúbené pochúťky (mleté ​​mäso, konzerva, pečeň, rybičky alebo tuniak v oleji, jogurt, syr a pod.).

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby
Zvieratko: Pes
Hmotnosť: 70 g / 250 g / 600 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.