cdVet Kĺbová výživa z mušle a bylín ArthroGreen Junior

Kód: CDV-37560 CDV-3757 CDV-3758 CDV-3759 CDV-91369 Zvoľte variant
13 hodnotení
Značka: cdVet
27,90 € 27,90 € 30,90 € 27,90 € 27,90 € od 27,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodné živiny z mušle, bylín a spiruliny, na výživu kĺbov, chrupaviek a kĺbového mazu počas rastu.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Originálny nemecký názov je ArthroGreen Junior.

Prírodné živiny z mušle, bylín a spiruliny, na výživu kĺbov, chrupaviek a kĺbového mazu počas rastu. 

Čisto prírodný doplnok na podporu tvorby, rovnomerného vývoja a pevnosti kostí a chrupaviek z novozélandskej zelenej mušle, hodnotných bylín a spiruliny. Dodáva telu v tomto dôležitom období potrebné stavebné kamene a dostatok vitamínu C. Popri pohybovom aparáte podporujú bioaktívne živiny obsiahnuté v Arthro Greene celý organizmus a tým prispievajú k lepšej zdravotnej kondícii.

 100% Prírodná výživa z novozélandskej mušle a bylín 

 Podpora tvorby a rovnomerného vývoja kĺbov a kostí 

 Doplnenie potrebných živín a vitamínov v období rastu

Zloženie:

Čisto prírodné zložky 100% kvality: 30 % Novozélandská slávka zelenoústa mrazom sušená bez škrupín / Extrakt z jadier hrozna / Petržlen / Gingko / Šípky - šupky / Praslička / Spirulina / Rakytník.

Analytické zložky:

Proteín 27,5% / tuk 6,3% / vláknina 13,5% / popol 10,8% / fosfor 0,43% / vápnik 1,13% / sodík 0,48%.

Doplnok výživy je prírodným zložením zameraný na zdravie, preto neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne syntetické látky, ani konzervanty.

Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy disponuje vysokou životnou energiou (bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Šetrné sušenie surovín pri nízkej teplote do 42 °C plus absencia umelých vitamínov vedie k zachovaniu vysokej životnej energie (bioaktivita). Preto tento produkt disponuje maximom živín a vitálnych látok (vitamíny, minerály, enzýmy). Vysoká miera bioaktivity prináša nárast životnej energie, ktorá posilňuje imunitu, zvyšuje vitalitu a kondíciu organizmu.

Hlavná účinná zložka:

Hlavnou účinnou zložkou je šetrne mrazom sušená novozélandská zelená mušľa v RAW kvalite. Pre optimálnu výživovú hodnotu sú použité iba mäsité telá bez škrupín, pretože obsahujú potrebné glykosaminoglykány, ktoré sú  prirodzenou súčasťou kĺbového mazu a chrupavky. Hodnotné živiny z mušle podporujú regeneráciu pohybového aparátu, najmä kĺbových chrupaviek a kĺbového mazu.

Kŕmne odporúčania:

Práškovú formu primiešame do krmiva. Pre jedincov, ktorí prášok odmietajú alebo ho nemajú radi, je v ponuke veľkostí balenie v kapsuliach. Obsahom je 100 kapsúl z rastlinnej celulózy v potravinárskej kvalite. Vláknina celulózy má čistiaci účinok, ktorý podporuje kondíciu čriev a súčasne posilňuje Imunitu.

Veľkosť zvieraťa Hmotnosť Sypká forma Balenie v kapsuliach
cat-sil Mačka do 10 kg 0,5 až 1 odmerka 1 až 3 kapsule
mini-sil Malý pes do 10 kg 0,5 až 1 odmerka 1 až 3 kapsule
medium-sil Stredný pes 10 - 30 kg 1 až 2 odmerky 3 až 5 kapsúl
maxi-sil Veľký pes nad 30 kg 2 až 4 odmerky 5 až 8 kapsúl


Jedna zarovnaná odmerka zodpovedá cca 1 gramu a je vo vnútri dózy.

Dĺžka užívania:

„Arthro Green Junior“ podávame od chvíle, keď šteňa, alebo mačiatko začne samostatne prijímať pevnú stravu, až po dobu, kedy je rastová fáza na konci (čo môže byť u niektorých rás až v 3 rokoch). Zvlášť vhodný je tento doplnok u obrých plemien, prípadne u psov a mačiek, ktorých rodičia mali v dospelosti problémy s kĺbmi. V zásade je ale doplnok vhodný pre všetky rastúce zvieratá.

Spôsob podávania:

Sypkú, jemne mletú Kĺbovú výživu vmiešame psovi, alebo mačke do vlhkého krmiva, alebo namočených granúl. Vo väčšine prípadov je dobre prijímaná, ak máme doma odmietavého jedinca môžeme výživu vmiešať do mletého mäsa - surového alebo mierne povareného (lepšie vonia).

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby
Zvieratko: Pes, Mačka
Životná etapa: Šteniatko, Mačiatko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.