cdVet ArthroGreen Collagen

Kód: CDV-3355 CDV-3356 Zvoľte variant
5 hodnotení
Značka: cdVet
24,90 € 54,90 € od 24,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Osvedčená kĺbová výživa Arthro Green Classic obohatená o hydrolyzovaný bravčový kolagén.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Originálny nemecký názov je ArthroGreen Collagen.

Osvedčená kĺbová výživa Arthro Green Classic obohatená o hydrolyzovaný bravčový kolagén.

Čisto prírodný doplnok pre výživovú podporu kĺbov, šliach a väzov. Hydrolyzovaný bravčový kolagén je enzymaticky naštiepený a pre organizmus ľahko vstrebateľný. Slávka zelenoústa dopĺňa ďalšie chondroprotektívne látky a živiny a je dobrou podporou pri riešení problémov s kĺbmi a spojivovým tkanivom. Byliny ako pestrec, žihľava, praslička a harpago podporujú látkovú výmenu a posilňujú kĺby.

 100% Prírodný doplnok pre výživu kĺbov, šliach a väzov

Podporuje výživu, regeneráciu a ochranu chrupaviek, kĺbov

Zvyšuje odolnosť voči zraneniam a posilňuje kĺbový systém

Zloženie:

Čisto prírodné zložky 100% kvality: Hydrolyzovaný bravčový kolagén 66,9% / Novozélandská slávka zelenoústa mrazom sušená 10% / Extrakt z jadier hroznového vína / Ginkgo / Harpago - koreň 3% / Žihľava 2% / 8% / Rakytník - plody / Spirulina.

Analytické zložky:

Proteín 70% / oleje a tuky 2% / vláknina 3,95% / popol 4,45% / vápnik 0,55% / fosfor 0,15% / sodík 0,23%.. 

Doplnok výživy je prírodným zložením zameraný na zdravie, preto neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne syntetické látky, ani konzervanty.

Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy disponuje vysokou životnou energiou (bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Šetrné sušenie surovín pri nízkej teplote do 42 °C plus absencia umelých vitamínov vedie k zachovaniu vysokej životnej energie (bioaktivita). Preto tento produkt disponuje maximom živín a vitálnych látok (vitamíny, minerály, enzýmy). Vysoká miera bioaktivity prináša nárast životnej energie, ktorá posilňuje imunitu, zvyšuje vitalitu a kondíciu organizmu.

Kŕmne odporúčania:

Veľkosť zvieraťa Hmotnosť Sypká forma
cat-sil Mačka do 10 kg 1 až 2 odmerky
mini-sil Malý pes do 10 kg 1 až 2 odmerky
medium-sil Stredný pes 10 - 30 kg 2 až 4 odmerky
maxi-sil Veľký pes nad 30 kg 4 až 6 odmerky


Jedna zarovnaná odmerka zodpovedá cca 1 gramu a je vo vnútri dózy.

Dĺžka užívania:

Pri miernych problémoch podávame kĺbovú výživu „Arthro Green Collagen“ 30 až 60 dní. Pri väčšej kĺbovej záťaži alebo dlhšie trvajúcich problémoch podávame prvý týždeň odporúčané dávkovanie av nasledujúcich dvoch až šiestich týždňoch podávame dávku dvojitú. Preventívne podávame „Arthro Green Collagen“ každý štvrtý deň alebo jeden týždeň v mesiaci.

Spôsob podávania:

Sypkú, jemne mletú kĺbovú výživu vmiešame psovi, alebo mačke do vlhkého krmiva, alebo namočených granúl. Vo väčšine prípadov je dobre prijímaná, ak máme doma odmietavého jedinca môžeme výživu vmiešať do mletého mäsa - surového alebo mierne povareného (lepšie vonia).

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby
Zvieratko: Pes, Mačka
Hmotnosť: 130 g / 300 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.