cdVet Kĺbová výživa z mušle a bylín ArthroGreen Plus

Kód: CDV-AGP-75 CDV-AGP-150 Zvoľte variant
Akcia
10 hodnotení
Značka: cdVet
30,40 € od 30,40 € –15 % - až –15 %
cdvet klbova vyziva z musle a bylin arthrogreen plus 150
30,40 € od 30,40 € –15 % - až –15 % 25,90 € 51,70 € od 25,90 €
Do 7 pracovných dní Do 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

cdVet ArthroGreen Plus má silnejšie účinky ako ArthroGreen Classic a je vhodný pri degeneratívnych a zápalových ochoreniach pohybového aparátu, alebo ako prevencia u zvierat pri veľkej športovej záťaži.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pôvodná receptúra ​​ArthroGreen obohatená o šípkové šupky a vŕbovú kôru.

cdVet ArthroGreen Plus má silnejšie účinky ako ArthroGreen Classic a je vhodný pri degeneratívnych a zápalových ochoreniach pohybového aparátu, alebo ako prevencia u zvierat pri veľkej športovej záťaži. Líšia sa predovšetkým v dĺžke podávania - je vhodné nepodávať ho dlhšie ako 6 týždňov; potom je potrebné urobiť pauzu, v prípade potreby eventuálne pokračovať s produktom ArthroGreen Classic.

cdVet Kĺbová výživa z mušle a bylín AthroGreen Plus je čisto prírodný sypký kĺbový doplnok výživy z novozélandskej zelenej mušle (30%, mrazom sušená, neodtučnená), z cdVet bylín a ďalších látok, ktorý výživovo podporuje tvorbu a regeneráciu tkanív pohybového aparátu, predovšetkým kĺbových chrupaviek a kĺbového mazu.

Výživa kĺbov - Perna canaliculus (novozélandská mušľa) prispieva jedinečnou kombináciou obsiahnutých látok k ochrane, výžive a regenerácii kĺbovej chrupavky a významne sa podieľa na tvorbe kĺbového mazu (množstvo, kvalita). Výživa chrupaviek a kĺbového mazu je dôležitá najmä pri artróze. Novozélandská mušľa obsahuje oi. glykosaminoglykány a omega-3 NMK. V humánnej medicíne sa táto mušľa používa už dlho, predovšetkým na liečbu degeneratívnych a zápalových problémov s kĺbmi.

Spirulina - Dopĺňa ľahko stráviteľné bielkoviny, vitamíny, stopové prvky, minerálne látky a aminokyseliny.

Vŕbová kôra - Obsahuje veľa rôznych látok, ako sú fenol-glykozidy (napr. salicín, salikortin a tremulacín) alebo flavonoidy, ktorých prínos bol už mnohokrát dokázaný. Napr. salicín sa v tele premieňa na kyselinu salicylovú.

Šípkové šupky - Sú bohaté na vitamín C, pektíny, ovocné kyseliny a karotenoidy. Vitamín C je dôležitý oi. pre biosyntézu kolagénu a tým aj pevnosť kostí, chrupaviek a spojivového aparátu (šľachy, väzy).

Harpago - Tento koreň, nazývaný tiež "Čertov pazúr", sa v tradičnej medicíne často kombinuje práve s vŕbovou kôrou. Je bohatý na tzv. harpagozid, ktorý ovplyvňuje metabolizmus kyseliny arachidonovej, pri ktorom vznikajú látky spôsobujúce bolesť a zápal (prostaglandíny, leukotriény).

Balené v plastovej dóze s vekom.

Zloženie:

Mrazom sušená perna canaliculus30%, ginko dvojlaločné, šípové šupky 10%, diablov pazúr (koreň rastliny Harpago), žihľava dvojdomá, praslička roľná, rakytník rešetliakový, spirulina, vŕbová kôra.

Analytické zložky a obsahy:

Hrubý proteín 25,2%; tuk 6,2%; vláknina 7,5%, popol 14,1%, fosfor 0,42%; vápnik 1,65%, sodík 0,43%

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: Doplnok výživy cdVet ArthroGreen plus neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Zmiešaný je iba z čisto prírodných komponentov. Preto nedochádza k zbytočnej záťaži detoxikačných orgánov.

Kŕmne odporúčania:

Malý pes do 10 kg: ............ ... ½ až 1 odmerka denne

Stredný pes 10 až 35 kg: .... ... 1 až 2 odmerky denne

Veľký pes nad 35 kg: ......... ... 2 až 4 odmerky denne

Odmerka je vnútri dózy, jedna odmerka zodpovedá hmotnosti cca 1 gram.

Dĺžka užívania:

Doba podávania cdVet ArthroGreen plus by mala byť maximálne 6 týždňov. Najneskôr po 6 týždňoch je vhodné urobiť pauzu, alebo podľa potreby eventuálne ďalej pokračovať s produktom cdVet ArthroGreen Classic. Pri problémových zvieratách môže byť po prvom týždni podávané množstvo zdvojnásobené na dobu cca 2 - 6 týždňov. K zaopatreniu stopovými výživnými prvkami je vhodné kŕmiť cdVet Micro Mineral.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes
Hmotnosť: 75 g / 150 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.