cdVet Kĺbová výživa z mušle a bylín ArthroGreen Plus

Kód: CDV-33460 CDV-33461 CDV-334610 CDV-334611 CDV-91368 Zvoľte variant
17 hodnotení
Značka: cdVet
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
cdvet klbova vyziva z musle a bylin arthrogreen plus 25g
15,90 € 30,90 € 52,90 € 79,90 € 59,90 € od 15,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodné živiny z mušle, bylín, spiruliny a šípku - receptúra ​​pre akútne a dlhodobé kĺbové problémy.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Originálny nemecký názov je ArthroGreen Plus.

Prírodné živiny z mušle, bylín, spiruliny a šípku - receptúra ​​pre akútne a dlhodobé kĺbové problémy.

Čisto prírodný doplnok na podporu kĺbov, šliach, väzov a svalov z novozélandskej zelenej mušle, hodnotných bylín, spiruliny, šípku a vŕbovej kôry. „Kĺbová výživa Arthro Green PLUS“ dopĺňa chýbajúce živiny, namiesto potláčania bolesti a je osvedčenou prevenciou a pomocou pre dlhotrvajúce kĺbové problémy. Popri pohybovom aparáte podporujú bioaktívne živiny obsiahnuté v Arthro Greene celý organizmus a tým prispievajú k lepšej zdravotnej kondícii.

100% Prírodná výživa kĺbov, šliach, väzov a svalov 

Prevencia a pomoc pre dlhotrvajúce kĺbové problémy

Bioaktívne živiny zlepšujú celkovú zdravotnú kondíciu

Zloženie:

Čisto prírodné zložky 100% kvality: 30 % Novozélandská slávka zelenoústa mrazom sušená bez škrupín / Jinan dvojlaločný / Šípky - šupky 10 % / Harpago - koreň / Žihľava / Praslička / Rakytník / Rakytník.

Analytické zložky:

Proteín 25,2% / tuk 6,2% / vláknina 7,5% / popol 14,1% / fosfor 0,42% / vápnik 1,65% / sodík 0,43%. 

Doplnok výživy je prírodným zložením zameraný na zdravie, preto neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne syntetické látky, ani konzervanty.

Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy disponuje vysokou životnou energiou (bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Šetrné sušenie surovín pri nízkej teplote do 42 °C plus absencia umelých vitamínov vedie k zachovaniu vysokej životnej energie (bioaktivita). Preto tento produkt disponuje maximom živín a vitálnych látok (vitamíny, minerály, enzýmy). Vysoká miera bioaktivity prináša nárast životnej energie, ktorá posilňuje imunitu, zvyšuje vitalitu a kondíciu organizmu.

Hlavná účinná zložka:

Hlavnou účinnou zložkou je šetrne mrazom sušená novozélandská zelená mušľa v RAW kvalite. Pre optimálnu výživovú hodnotu sú použité iba mäsité telá bez škrupín, pretože obsahujú potrebné glykosaminoglykány, ktoré sú  prirodzenou súčasťou kĺbového mazu a chrupavky. Hodnotné živiny z mušle podporujú regeneráciu pohybového aparátu, najmä kĺbových chrupaviek a kĺbového mazu.

Kŕmne odporúčania:

Práškovú formu primiešame do krmiva. Pre jedincov, ktorí prášok odmietajú alebo ho nemajú radi, je v ponuke veľkostí balenie v kapsuliach. Obsahom je 100 kapsúl z rastlinnej celulózy v potravinárskej kvalite. Vláknina celulózy má čistiaci účinok, ktorý podporuje kondíciu čriev a súčasne posilňuje Imunitu.

Veľkosť zvieraťa Hmotnosť Sypká forma Balenie v kapsuliach
cat-sil Mačka do 10 kg 0,5 až 1 odmerka 1 až 2 kapsule
mini-sil Malý pes do 10 kg 0,5 až 1 odmerka 1 až 2 kapsule
medium-sil Stredný pes 10 - 30 kg 1 až 2 odmerky 2 až 4 kapsule
maxi-sil Veľký pes nad 30 kg 2 až 4 odmerky 4 až 8 kapsúl


Jedna zarovnaná odmerka zodpovedá cca 1 gramu a je vo vnútri dózy.

Dĺžka užívania:

Pri riešení náhleho akútneho problému, alebo pri dlhodobých bolestivých stavoch, podávame kĺbovú výživu „Arthro Green Plus“ 6 týždňov. Ak problémy pretrvávajú, prejdeme na Arthro Green Classic, ktorý podávame denne až 90 dní, následne môžeme kúru opakovať jeden až trikrát do roka v závislosti od zdravotnej kondície zvieraťa.

Spôsob podávania:

Sypkú, jemne mletú kĺbovú výživu vmiešame psovi, alebo mačke do vlhkého krmiva, alebo namočených granúl. Vo väčšine prípadov je dobre prijímaná, ak máme doma odmietavého jedinca môžeme výživu vmiešať do mletého mäsa - surového alebo mierne povareného (lepšie vonia).

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby
Zvieratko: Pes, Mačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.