Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

cdVet Prekrvovací gél

Kód: CDV-3363 CDV-3364 Zvoľte variant
10 hodnotení
Značka: cdVet
16,90 € 38,90 € od 16,90 € 16,90 € / 100 ml 7,78 € / 100 ml
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Intenzívne podporuje optimálne prekrvenie. Vonkajšia podpora pohybového aparátu - aplikuje sa priamo na pokožku.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Napomáha optimálnemu prekrveniu.

cdVet Prekrvujúci gél (cdVet Durchblutungsgel) je prírodný výživný a ošetrovací gél z éterických olejov (čajovník, eukalyptus, mäta pieporná, nechtík). Votrením do pokožky dodáva cdVet Durchblutungsgel tkanivám v priľahlých oblastiach výživné a ošetrujúce látky, ktoré intenzívne podporujú optimálne prekrvenie, bez toho aby pokožku vysušovali.

Účinky - Prekrvujúci gél po vmasírovaní zlepší prekrvenie, ktoré je dôležitým faktorom pre všetky telesné funkcie, pretože len tam kam sa dostane krv, môže organizmus začať hojace procesy (prísun obranných látok, živín a odplavenie škodlivín). Éterické oleje prekrvujúceho gélu veľmi dobre ošetrujú boľavé alebo presilené miesta (svaly, modriny, pomliaždenie) a čiastočne aj kĺby. Po krátkom vmasírovaní sa gél rýchlo vstrebe (nezanechá mastný film) a zakrátko sa dostaví osvieženie a blahodárna úľava.

Tip - Optimálna vonkajšia starostlivosť o kĺby je vhodná tiež po operáciách, po úrazoch alebo pri degeneratívnych kĺbových zmenách. Veľmi dobre je Prekrvujúci gél znášaný tiež pri opuchu, zápaloch kĺbov, šliach alebo väzov (artritída). Príjemná vôňa eukalyptu a mäty je vhodná tiež v situáciách spojených s kašľom či upchatými dýchacími cestami: Prekrvujúci gél je možné napr. vmasírovať na hrudník.

Intenzívnejšie prekrvenie je dôležité predovšetkým:

  • Pri svalových bolestiach a kŕčoch
  • Po väčšej námahe (dlhá prechádzka, beh)
  • Pri modrinách a pomliaždeninách, opuchoch
  • Pri ťažkostiach dýchacích ciest (bolesti na prsiach)
  • Pre dobrú kondíciu strukov pri dojčení
  • Pre rýchlejšie odplavenie škodlivín (detoxikácia)
  • Pri bolestiach hlavy (aplikujeme na čelo a spánky)
  • Po masáži (znásobí účinok blahodárnej masáže)

Zloženie:

Éterické oleje z: mäty piepornej (Mentha piperita), nechtíka (calendula), eukalyptu (eucalyptus), čajovníka (melaleuca alternifolia)

Syntetické pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: výživný a ošetrovací cdVet Durchblutungsgel neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty a pod.). Zmiešaný je iba z čisto prírodných komponentov.

Spôsob použitia:

Na natiahnuté alebo bolestivé oblasti nanesieme dvakrát denne malú vrstvu prekrvujúceho gélu, ktorý následne do pokožky vmasírujeme. Ošetrujúcu aplikáciu vykonávame po dobu 3 až 8 dní. cdVet Durchblutungsgel sa počas jednej minúty vstrebe a nezanecháva na pokožke ani v srsti mastný film.

Upozornenie:

Obsahuje olej z mäty piepornej a z eukalyptu. Môže vyvolať alergické reakcie.

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby
Zvieratko: Pes
Balenie: 100 ml / 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.