cdVet Kĺbová výživa synergické byliny 70 g

Kód: CDV-3348
8 hodnotení
Značka: cdVet
ZADARMOZADARMO
cdvet klbova vyziva synergicke byliny 70g
59,90 €
3 - 7 pracovných dní

Výživa väzov, šliach a spojivových tkanív.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Výživa väzov, šliach a spojivových tkanív.

cdVet Kĺbová výživa synergické byliny (ArthroGreen Gelenkfit HD) - Výživová podpora zameraná predovšetkým na funkcie pohybového aparátu. Intenzívne podporuje zaopatrenie väzov, šliach a spojivových tkanív. 

Synergia - Spoločné pôsobenie bylín v receptúre ArthroGreen Gelenkfit HD je vhodnou podporou napr. v situáciách spojených s dyspláziou bedrových kĺbov. Obsiahnuté výťažky z bylín sú dôležité pre výživu kĺbov a šliach, a pomáhajú optimalizovať informácie o procesoch látkovej výmeny, ktoré v tele súvisia napr. so spevnením uvoľnených spojivových tkanív.  

Prevencia - Zvlášť vhodná je kĺbová výživa u mladých psov veľkých plemien - môže zohrať dôležitú úlohu a podporiť zdravý vývoj kĺbov a tým celého pohybového aparátu. Rovnako tak je výživová podpora vhodná aj v situáciách spojených s luxáciou jabĺčka (stav, keď z kolena vyskakuje jablko) či s artrózou, alebo s povoleným spenkami u koní. Nemenej dôležitá je aj čerstvá pestrá strava podľa biologického pôvodu zvieraťa, primeraný pohyb, a dobré základné zaopatrenie v oblasti prírodných minerálov, stopových prvkov, vitamínov a ďalších vitálnych látok.

Tip: U mladých psov veľkých plemien je cielená výživová podpora väzov a šliach vhodná predovšetkým vo fáze rýchleho rastu - napr. od 8. týždňa či ešte o niečo neskôr.

Zloženie:

Dextróza, lucerna, žihľava.

Analytické zložky a obsahy:

Hrubý proteín <0,3% • oleje a tuky <0,2% • vláknina <0,5% • Popol 0,12% • sodík <0,02%.

Doplnkové látky na kg:

Technologické doplnkové látky: kremelina E551c 2500 mg.

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka:  Doplnok výživy cdVet ArthroGreen Gelenkfit HD neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Zmiešaný je iba z čisto prírodných komponentov. 

Kŕmne odporúčania:

  • Mačka: ½ odmerky denne.
  • Malý pes do 10 kg: ½ odmerky denne.
  • Stredné a veľký pes nad 10 kg: 1 odmerka denne.
  • Kôň: 1-2 odmerky denne.

Dávkovacia odmerka je vnútri dózy (jedna odmerka zodpovedá hmotnosti cca 1 g). 

Spôsob podávania:

Svetlo sivý (sladkasto príjemne voňajúce) prášok cdVet ArthroGreen Gelenkfit HD je zamiešaním do namočeného (alebo vlhkého) krmivá zvieratami bez problémov prijímaný. Alternatívne Gelenkfit zamiešame do ich obľúbené pochúťky (mleté ​​mäso, konzerva, pečeň, rybičky alebo tuniak v oleji, jogurt, syr a pod.) 

Dĺžka užívania:

Doba podávania cdVet ArthroGreen Gelenkfit HD pri prevencii a miernych ťažkostiach je 30 dní. Pri väčších alebo dlhšie trvajúcich problémoch s kĺbmi podávame cdVet ArthroGreen Gelenkfit HD po dobu 60 dní.

Podpora pri kĺbových alebo svalových problémoch:

Ako vonkajšie podporu odporúčame kĺbovej fluidum alebo prekrvovací gél.

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 75 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.