cdVet BIO Borákový olej 50 ml

Kód: CDV-3766
6 hodnotení
Značka: cdVet
18,90 €
3 - 7 pracovných dní

Čisto prírodná kŕmna surovina pre psov a mačky, získaná šetrným lisovaním za studena. Vysoký obsah kyseliny gama-linolénovej, skvelý pre pokožku.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoký obsah kyseliny gama-linolénovej, skvelý pre pokožku.

cdVet Bio Borákový olej (Borretschöl) je čisto prírodná kŕmna surovina pre psov a mačky, získaná šetrným lisovaním za studena. Borák je jednoročná bylina, používaná ako zelenina a korenie; zo semien boráku sa navyše získava olej s hodnotnými esenciálnymi nenasýtenými mastnými kyselinami, medzi ktorými prevažuje vzácna kyselina gama-linolénová. 

Gama-linolénová kyselina - Táto nenasýtená mastná kyselina má pozitívny vplyv na hormonálnu rovnováhu, látkovú výmenu a látkovú výmenu pokožky. Ide o esenciálnu látku, ktorá by nemala vo výžive chýbať. 

Tip: Tento olej je vhodný napr. pre zvieratá so sklonmi k ekzému a kožným alergiám, ako pravidelná súčasť výživy na podporu imunity; dá sa ale použiť aj na vonkajšiu starostlivosť, dobre sa vstrebáva. 

Balenie: tmavá sklenená lekárenská fľaštička.

Zloženie:

100% organický olej z boráku, lisovaný za studena, certifikátorov DE-ÖKO-001, Poľnohospodárstvo mimo EÚ.

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: Kŕmna surovina cdVet Borákový olej neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Nezaťažuje látkovú výmenu organizmu.

Kŕmne odporúčania:

  • Malí psi a mačky: ½ čajovej lyžičky.
  • Stredná psi: 1 čajová lyžička.
  • Veľkí psi: 1 ½ čajovej lyžičky.

Po otvorení skladovať v chlade a tme a spotrebovať do 6 týždňov.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes, Mačka
Problém: Ekzém, Vypadávanie srsti
Objem: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.