Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

cdVet Kŕmny olej pre psy a mačky

Kód: CDV-36961
1 hodnotenie
Značka: cdVet
21,90 €
3 - 7 pracovných dní
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Zmes hodnotných olejov v BIO kvalite, vyvážený podiel omega 3 a 6 nenasýtených mastných kyselín.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Originálny nemecký názov je Fit-BARF VeaVet.

Zmes vysoko kvalitných, za studena lisovaných rastlinných BIO olejov, základom ktorej je olej konopný. Kŕmny olej ďalej obsahuje terapeutické oleje (pupalkový, arganový) s harmonickou rovnováhou omega 3 a omega 6 mastných kyselín. Pupalkový olej je zároveň zástupcom kvalitnej mastnej kyseliny gamma-linolénovej (GLA) a kyseliny linolovej (CLA). Arganový olej zase zdrojom prírodných tokoferolov (vitamín E). 

100% Prírodné BIO oleje z prvého lisovania za studena
Kvalitný zdroj nenasýtených mastných kyselín a energie
Vhodný ako vyvážená kŕmna surovina pre psy aj mačky

Zloženie:

Čisto prírodné zložky 100% kvality: Bio Konopný olej / Bio Pupalkový olej / Bio Arganový olej.

Analytické zloženie:

Proteín < 0,3 % / tuk 99,6 % / vláknina < 0,5 % / popol < 0,4 %. 

Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy disponuje vysokou životnou energiou (bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Doplnok výživy je prírodným zložením zameraný na zdravie, preto neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne syntetické látky, ani konzervanty.

Šetrné sušenie surovín pri nízkej teplote do 42 °C plus absencia umelých vitamínov vedie k zachovaniu vysokej životnej energie (bioaktivita). Preto disponuje maximom živín a vitálnych látok (vitamíny, minerály, enzýmy). Vysoká miera bioaktivity prináša nárast životnej energie, ktorá posilňuje imunitu, zvyšuje vitalitu a kondíciu organizmu.

Dávkovanie: 

Veľkosť zvieraťa Hmotnosť Denná dávka
cat-sil Mačka do 10 kg 4 kvapky
mini-sil Malý pes
medium-sil Stredný pes 10-30 kg 8 kvapiek
maxi-sil Veľký pes nad 30 kg 12 kvapiek

Spôsob podávania:

Doplnok výživy Kŕmny olej nakvapkáme psovi, alebo mačke na krmivo, alebo na granule. Vo väčšine prípadov je dobre prijímaná, ak máme doma odmietavého jedinca môžeme vmiešať do mletého mäsa - surového alebo mierne povareného (lepšie vonia).

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes, Mačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.