cdVet Fit-BARF Ovocie

Kód: CDV-FBO-100 CDV-FBO-350 CDV-FBO-700 Zvoľte variant
11 hodnotení
Značka: cdVet
12,90 € 14,90 € 24,90 € od 12,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

cdVet Fit-BARF Ovocie (Fit-BARF Obst) je prírodný doplnok výživy z ovocia (arónia čiernoplodá, jablká, jahody, čierne ríbezle), ktorý dodáva organizmu balastné látky (dôležité na očistu čriev) a dopĺňa o vitamíny každý druh stravy (granule, surová, varená).

Detailné informácie

Podrobný popis

cdVet Fit-BARF Ovocie (Fit-BARF Obst) je prírodný doplnok výživy z ovocia (arónia čiernoplodá, jablká, jahody, čierne ríbezle), ktorý dodáva organizmu balastné látky (dôležité na očistu čriev) a dopĺňa o vitamíny každý druh stravy (granule, surová, varená).

cdVet Fit-BARF Ovocie je predovšetkým ideálny ako pravidelný doplnok výživy k surovej strave (BARF),nakoľko uľahčuje zabezpečovanie, skladovanie a podávanie ovocia. Doplnok Fit-BARF Ovocie je zdravá, bezobilninová alternatíva k zelenine, ktorá do jedálnička prináša nielen vítanú zmenu, ale taktiež toľko potrebnú vyváženosť.

cdVet Fit-BARF Ovocie je pripravený z nahrubo mletého sušeného kvalitného ovocia. Receptúra je obohatená o pivovarské kvasnice a zvápenatelé morské riasy. Aj preto je Fit-BARF Ovocie zdrojom vitamínov E, A, K, C, flavonoidov, balastných a minerálnych látok. Pre zachovanie enzýmov a vitamínov je ovocie pre Fit-BARF Ovocie sušené pri teplote 40 °C.

Fit-BARF Ovocie v kombinácii s cdVet Micro Mineral tvorí optimálne spojenie doplnkov pre organizmus, obzvlášť pri kŕmení surovou stravou BARF.

Zloženie:

arónia čiernoplodá, jalbká, jahody, čierne ríbezle, pivovarské kvasnice, zvápenatelé morské riasy

Poznámka: cdVet Fit-BARF Ovocie neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty a pod.). Je vyrobený iba z prírodných komponentov, preto nemôže mať vedľajšie účinky a nehrozí nebezpečie z nechceného predávkovanie.

Deklarované akostné znaky:

Hrubý popol 3,9%, hrubý proteín 10,6%, hrubý tuk 4,4%, hrubá vláknina 21,1%, vápnik 0,46%, fosfor 0,25%

Dávkovanie:

Mačka a malý pes do 10 kg - 1/2 čajovej lyžičky

Stredný pes 10 až 30 kg - 1 čajová lyžička

Veľký pes nad 30 kg - 1 1/2 čajovej lyžičky

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes, Mačka
Hmotnosť: 100 g / 350 g / 700 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.