Specific FCW-P Crystal Management - Kapsičky 12x85 g

Kód: SPC-C01752-02148
2 hodnotenia
Značka: Specific
17,90 €
Odosielame do 24 hodín

Rozpúšťa struvitové močové kamene a znižuje riziko recidívy vzniku struvitových kameňov a ochorení dolných močových ciest pri mačkách. Diétne krmivo na základe svojich vlastností okysľuje moč a znižuje nasýtenosť moču, čím bráni v tvorbe struvitových kryštálov. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Rozpúšťa struvitové močové kamene a znižuje riziko recidívy vzniku struvitových kameňov a ochorení dolných močových ciest pri mačkách. Diétne krmivo na základe svojich vlastností okysľuje moč a znižuje nasýtenosť moču, čím bráni v tvorbe struvitových kryštálov. Špeciálne krmivo vďaka nižšiemu obsahu energie pomáha udržiavať optimálnu telesnú hmotnosť mačiek. Diétne krmivo pokrýva všetky požiadavky na výživu dospelých mačiek a prispieva k ich zdraviu.

Vlastnosti a charakteristika krmiva:

Diéta s veľmi nízkym obsahom horčíka a fosforu, okysľuje moč a tým podporuje zdravie močového traktu. Primárne je určená pre mačky s močovými kameňmi a kryštálmi na báze struvitov, ktoré vie rozpúšťať, súčasne redukuje riziko vzniku ďalších močových kryštálov.
 

Diéta má zvýšený obsah EPA a DHA omega 3 mastných kyselín, ktoré napomáhajú správnej funkcii obličiek a srdca, zaisťujú zdravý vzhľad kože a srsti a súčasne podporujú aj správnu funkciu kĺbov. Znížený obsah energie napomáha udržať ideálnu telesnú hmotnosť a to aj pri kastrovaných alebo doma chovaných mačkách. 

Zloženie:

Kuracie, bravčové, vaječný biely prášok, rybí olej, slnečnicový olej, kukuričný škrob, minerály, metionín, celulózový prášok, vitamíny a stopové prvky (vrátane chelatovaných stopových prvkov), droždie, psyllia šupka, taurín, chlorid amónny, výťažok z rozmarínu, chondroitín sulfát. S prírodnými antioxidantmi (tokoferoly a vitamín C). Neobsahuje žiadne pridané umelé farbivá ani arómy.

Denná kŕmna dávka v gramoch:

Individuálna denná kŕmna dávka je závislá na mnohých faktoroch ako sú napr.: plemeno, vplyvy prostredia, ročné obdobia, aktivita apod. Odporúča sa preto priebežne monitorovať kondíciu a telesnú hmotnosť mačky a kŕmnu dávku upraviť podľa jej individuálnych nárokov a potrieb.

Dodatočné parametre

Kategória: Specific Cat
Zvieratko: Mačka
Hmotnosť: 12x85 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-specific-2

SPECIFIC ®  je komplexný rad superprémiových krmív a veterinárnych klinických diét, ktoré pomáhajú poskytnúť a vybalansovať presné nutričné potreby nielen po celú dobu života psov a mačiek, ale aj v období ich chorôb, rekonvalescencie alebo oslabenia.

Krmivá a klinické diéty SPECIFIC ® sú vyrábané v Škandinávii z čisto prírodných surovín, ktoré prechádzajú prísnou kontrolou. Vyznačujú sa tým, že neobsahujú geneticky modifikované suroviny, syntetické farbivá a ochucovadlá.