cdVet Fit-BARF Psyllium 600 g

Kód: CDV-91364
8 hodnotení
Značka: cdVet
23,90 €
3 - 7 pracovných dní

Podpora pri nadváhe a pri opakujúcich sa problémoch s análnymi žľazami; jemne mleté.

 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Podpora pri nadváhe a pri opakujúcich sa problémoch s análnymi žľazami; jemne mleté.

Zdroj vlákniny - Psyllium je bohatým zdrojom rozupustných balastných látok. Prášok vo vode nabobtná až niekoľkonásobne oproti svojmu pôvodnému objemu. Bobtnanie a vysoká schopnosť psyllia viazať vodu je predovšetkým výsledkom slizových polysacharidov, ktoré sa nachádzajú v obaloch semien. 

Zasýtenie - slizové látky prirodzenou cestou zvyšujú objem krmiva, a tak sa psyllium dobre hodí ako príloha napr. pre psov so sklonom k prežieraniu - pomôže zasýtiť.

Vyprázdňovanie - ďalším pozitívnym efektom je, že sa vďaka užívaniu psyllia zväčší množstvo stolice, čo môže byť podporou napr. v situáciách, keď sa stále vracajú problémy s vyprázdňovaním análnych žliaz.

Tip - rozpustné balastné látky, vyskytujúce sa v psylliu, sú vhodné aj pre citlivých psov.

Zloženie:
100% obaly semien skorocelu indického, jemne mleté

Pridané látky na kg:
žiadne

Poznámka:
Kŕmna surovina cdVet Psyllium neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Je vyrobená len z obalov semien skorocelu indického.

Odporúčané dávkovanie/deň:
- malí psi a mačky: 0,5 - 1 odmerka
- strední psi: 1 - 2 odmerky
- veľkí psi: 2 - 5 odmeriek
Jedna odmerka zodpovedá cca 1 gramu.

Psyllium zmiešajte s vodou v pomere min. 1:10 a nechajte nabobtnať cca 10-20 minút. NEKŔMTE SUCHÉ!

Pretože psyllium tvorí sliz, ktorým vystiela žalúdok a črevá, obmedzuje sa vstrebávanie medikamentov. Preto podávajte psyllium s časovým odstupom od liekov!

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes
Hmotnosť: 600 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.