cdVet Levanduľová ušná starostlivosť 20 ml

Kód: CDV-3315
9 hodnotení
Značka: cdVet
15,90 €
3 - 7 pracovných dní

Šetrné čistenie a starostlivosť o uši (zvukovod a ušné mušle), možno použiť aj pri napadnutí roztočmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šetrné čistenie a starostlivosť o uši (zvukovod a ušná mušľa), možno použiť aj pri napadnutí roztočmi.

cd Vet  Levanduľová ušná starostlivosť  (cdVet Ohrenpflege) je ošetrujúci prírodný prípravok na čistenie, ošetrovanie a starostlivosť o uši z hodnotných bylinných olejov (zederach, levanduľa, čajovník, pakost). Vhodný najmä pre psy a kone. Na základe obsiahnutého čajovníkového oleja by sa produkt nemal používať u mačiek.

Intenzívna očista a starostlivosť - Vďaka jemným éterickým olejom je prípravok veľmi priľnavý a zakrátko prenikne aj do vnútorných záhybov uší, kde zaisťuje intenzívnu očistu a dlhotrvajúcu starostlivosť. Veľmi dobre rozpúšťa a uvoľňuje ušný maz (tiež starý, zatuhnutý nános). 

Svrbenie, zápal  - Pre svoje upokojujúce, ošetrujúce a protizápalové vlastnosti sa cdVet Levanduľová ušná starostlivosť dobre osvedčuje aj pre ošetrovanie svrbiacich alebo zapálených uší.

Tip: Nepoužívajte v blízkosti chovu roztočov, pretože ich môže zlikvidovať.

Dávkovač s kvapkadlom - Presné dávkovanie po jednej kvapke zaisťuje červené gumové kvapkadlo s šetrne zaguľateným koncom integrované do viečka sklenenej lekárenskej fľaštičky. Kvapkadlo je opatrené ochranným závitovým viečkom.

Zloženie:

Voda, emulgátor (Polyglyceryl-10 laurate, Aqua, Citric acid), TeaTree olej, mandľový olej, neemový olej, gerániový olej, levanduľový olej. 

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: cdVet Levanduľová ušná starostlivosť neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá. Zložená je z čisto prírodných látok >> preto nezaťažuje organizmus. 

Odporúčaná aplikácia:

 • Pred použitím fľaštičku pretrepeme a odskrutkujeme viečko z kvapkadla.
 • Po zdvihnutí alebo ohrnutí ušnice kvapneme 1-2 kvapky do vnútorného ucha.
 • Pri ušných problémoch alebo veľkom nánose ušného mazu aplikujeme po dobu 3 týždňov 1-2 krát denne, a ďalej podľa potreby do odoznenia problému.
 • Po aplikácii kvapiek ucho zvonku zľahka premasírujeme.
 • Rozpustený ušný maz si zviera vytrepe (zvyšky môžeme utrieť obrúskom).

Kvôli obsiahnutému čajovníkovému oleju by sa produkt nemal používať u mačiek.

Bezpečnostné upozornenia:

 • Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami!
 • Uchovávajte mimo dosahu detí!
 • Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia!
 • Odstráňte obsah / nádobu predaním v zariadení schválenom pre likvidáciu odpadov.
 • Obsahuje Pin- 2 (3) -en, p-Mentha-1,4 (8) -dien, Linalool, Limonén a Citronellol.
 • Môže vyvolať alergické reakcie.

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes
Objem: 20 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.