VetExpert OtiHelp Lotion 75 ml

Kód: VE-OBC022832
1 hodnotenie
Značka: VetExpert
9,90 €
Odosielame do 24 hodín

Ušná emulzia pre psy a mačky. Na obnovenie a starostlivosť o správnu funkciu zvukovodov.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Ušná emulzia pre psy a mačky. Na obnovenie a starostlivosť o správnu funkciu zvukovodov. Je možné ho použiť ako podporný prípravok pri liečbe zápalu vonkajšieho zvukovodu (otitis externa). V takom prípade o použití prípravku informujte svojho veterinárneho lekára.

Optimálne pH 5 spolu s obsiahnutým chlórhexidínom prispieva k antifungálnym a antibakteriálnym vlastnostiam prípravku.

Zabezpečuje správnu hygienu uší
Zmierňuje následky kožných infekcií
Podporuje prirodzenú bariéru pokožky uší

Použitie: 

Malé množstvo prípravku aplikujte do vonkajšieho zvukovodu. Odporúča sa starostlivé masírovanie bázy ucha. Nadbytočné množstvo roztoku sa dá odstrániť pomocou vaty. Pre každodennú očistu ucha.

Zloženie:

Voda, propylénglykol, glycerín, laurosarkozinát sodný, cetearyl alkohol, panthenol, alantoin, urea, chlorhexidin diglukonát, kyselina salicylová, xantanová guma, mentol, kyselina citronová.

Upozornenie: 

Len pre zvieratá. Uchovávajte pri izbovej teplote mimo dosahu detí. Prípravok OtiHelp je veterinárny prípravok, nie je liečivým prípravkom určeným k liečbe zápalu vonkajšieho zvukovodu. Pokiaľ ošetrované zviera vykazuje príznaky ktoré poukazují na možnú prítomnosť zápalu zvukovodu (bolestivosť zvukovodu na dotyk, silné začervenanie zvukovodu, výtok zo zvukovodu), je potrebné vyhľadať odborné ošetrenie u veterinárneho lekára a použitie prípravku s ním konzultovať.

Pred použitím pretrepať.

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 75 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vetexpert-logo

Značka Vet Expert zahŕňa doplnky, krmivá, diéty a prípravky pre starostlivosť o psov a mačky vyvíjané v spolupráci s vererinármi a vedcami. Výber surovín a proces výroby, podobne ako v prípade ľudskej stravy, podlieha neustálej a prísnej kontrole. To je zaručené certifikátom GMP najvyššej farmaceutickej kvality a v prípade krmiva pre domáce zvieratá výberom ingrediencií ľudskej kvality, teda tých, ktoré sú schválené na ľudskú spotrebu.