cdVet Očná starostlivosť zo silíc ruží 20 ml

Kód: CDV-3314
8 hodnotení
Značka: cdVet
16,90 €
3 - 7 pracovných dní

Veľmi šetrný čistiaci a ošetrujúci prírodný prípravok z ružovej vody zo silíc korunných plátkov ruží pre prirodzenú starostlivosť o oči.

 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Dôkladná a šetrná starostlivosť o oči

cdVet Očná starostlivosť zo silíc ruží  (Augenpflege) je veľmi šetrný čistiaci a ošetrujúci prírodný prípravok z ružovej vody zo silíc korunných plátkov ruží pre prirodzenú starostlivosť o oči.

Slzenie očí - Pri ťažkostiach s nadmerným slzením alebo pre pravidelné čistenie očí po kúpaní alebo po prechádzke v prašnom prostredí kvapneme 1 alebo 2 kvapky na spojovkový vačok.

Zápal spojiviek  - Vďaka účinkom ružovej vody je cdVet očná starostlivosť vhodná ako dodatočná podpora v situáciách, ako je napríklad zápal očí alebo spojiviek.

Zloženie:

Ružová voda zo silíc korunných plátkov ruží, chlorid sodný

INCI (Medzinárodné názvoslovie kozmetických ingrediencií)

Aqua rosae, sodium chlorid.

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: cdVet Očná starostlivosť zo silíc ruží neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá. Zložená je z čisto prírodných látok >> preto nezaťažuje organizmus a nemá vedľajšie účinky.

Odporúčané dávkovanie:

  1. Odskrutkujeme ochranné závitové viečko.
  2. Stlačíme gumené dávkovacie mačkadlo a kvapneme 1 alebo 2 kvapky na spojovkový vačok.
  3. Uvoľnené nečistoty opatrne utrieme vreckovkou.

Skladujte do 25 ° C. Čas použiteľnosti 36 mesiacov. Po otvorení kontinuálne spotrebujte približne do 2 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 20 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.