Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

cdVet Krémová zubná pasta 75 ml

Kód: CDV-3532
16 hodnotení
Značka: cdVet
26,90 €
Skladom

Prírodná krémová zubná pasta pre starostlivosť o zuby a ďasná so širokospektrálnymi účinkami. Čistí zuby od zubného povlaku, rozpúšťa zubný kameň a pomáha tiež pri zápaloch ďasien a zápachu z úst, podporuje prirodzený ústny mikrobióm. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Veterinárny prípravok bez chémie, chráni pred zubným povlakom a kameňom.

Prirodzená starostlivosť - cdVet Krém na zuby a ďasná (Zahnpflege) je prírodná krémová zubná pasta pre starostlivosť o zuby a ďasná so širokospektrálnymi účinkami z rastlinných olejov (čajovník, kadidlovník, fenikel, badián, šalvia, tymián, klinčeky) na pravidelnú starostlivosť a čistenie zubov.

Povlak, kameň i zápach - Krém čistí zuby od zubného povlaku, rozpúšťa zubný kameň a pomáha tiež pri zápaloch ďasien a zápachu z úst, podporuje prirodzený ústny mikrobióm. Okrem éterických olejov obsahuje bentonit, známy pre svoju schopnosť vyväzovať toxíny, a vaječné škrupiny ako abrazívum.

Pôsobí dlho - Vďaka mastnej konzistencii sa krém udrží na zuboch a ďasnách psa dlhšie ako bežné zubné pasty s výhodou intenzívneho pôsobenia ošetrujúcich látok a bylín; stačí naniesť na zuby napr. pomocou gázy alebo vreckovky, nie je potrebné mechanické čistenie.

Zloženie:

Bentonit, bio-slnečnicový olej, prášok z vaječných škrupín, čajovníkový olej, olej z kadidlovníka, olej z feniklu, olej z badiánu, olej z šalvie, olej z tymianu, olej z klinčekov.

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: cdVet Krém na zuby a ďasná neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelo vyrobené minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani plniva. Zložený je z čisto prírodných látok, preto býva veľmi dobre znášaný.

Odporúčaná aplikácia:

Pred prvým použitím krém premiešame (kvôli absencii chémie sa jednotlivé zložky časom oddeľujú). S kúskom gázového obväzu alebo s utierkou z mikrovlákien na prste naberieme trochu gélu. Krém nanesieme na vonkajšie plochy zubov a ďasien. O rozotrenie v ústach a očistu zubov sa postará jazyk.

Ako prevenciu vzniku zubného kameňa aplikujeme krém dvakrát týždenne.

Pre odstránenie zubného kameňa aplikujeme krém jedenkrát denne po dobu minimálne dvoch týždňov. Veľmi silnú vrstvu zubného kameňa, ktorá môže mať vplyv na stabilitu zubov, konzultujte s lekárom.

Pred použitím pretrepte. Skladujte v chlade a tme! Bezpečnostné upozornenia: Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Odstráňte obsah / nádobu predaním v zariadení schválenom pre likvidáciu odpadov. Obsahuje oleje z kadidlovníka, zo sladkého feniklu, z badiánu. Môže vyvolať alergické reakcie.

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes
Problém: Zápal ďasien, Zubný kameň
Objem: 75 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.