cdVet DentaVet Osviežovač dychu

Kód: CDV-3738
3 hodnotenia
Značka: cdVet
10,90 €
Skladom

cdVet DentaVet Osviežovač dychu (AtemFrisch) viaže pachy vďaka chlorofylu - s morskou riasou, petržlenom, šalviou.

Detailné informácie

Podrobný popis

cdVet DentaVet Osviežovač dychu (AtemFrisch) je čisto prírodné sypké doplnkové krmivo pre psov, špeciálne vyvinuté pre problémy so zápachom z papule.

Chlorofyl - Jedna z úžasných vlastností chlorofylu je jeho silná schopnosť viazať pachy. Vďaka petržlenu a riase chlorele máme v tomto doplnku dva bohaté zdroje chlorofylu; ten dokáže významne redukovať pachy oi. aj u hárajúcich súk, a tým aj odrádzať nežiaducich nápadníkov. Zlepšuje situáciu i u psov, ktorí majú veľmi silnú "vlastnú vôňu". Súčasťou produktu je aj riasa kelp (Ascophyllum nodosum), ktorá býva používaná ako pomocníčka v boji so zubným povlakom.

Tip - DentaVet Osviežovač dychu rozvíja svoje pozitívne vlastnosti ešte lepšie, keď sa pred zkŕmením zaleje horúcou vodou, alebo ak ho pripravíte ako čaj.

Nie je vhodný pre gravidné sučky.

Zloženie cdVet dentaVet AtemFrisch:

Petržlen, trávne a bôbovité rastliny, byliny, múčka z morskej riasy Ascophyllum nodosum, listy šalvie, chlorela

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: Doplnkové krmivo cdVet DentaVet AtemFrisch neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Zmiešané je len z čisto prírodných komponentov. Nezaťažuje látkovú výmenu organizmu.

Analytické zložky a obsahy cdVet dentaVet AtemFrisch:

Hrubý proteín 14,8%; tuk 3,0%; Vláknina 10,9%; Popol 18,9%; popol nerozpustný v HCl 10,2%

Doplnkové látky na kg: technologická doplnková látka: klinoptilolith sedimentárneho pôvodu E568 10g

Celkové množstvo klinoptilolithu sedimentárneho pôvodu zo všetkých zdrojov nesmie presiahnuť množstvo 10000mg.

Odporúčané dávkovanie cdVet DentaVet Osviežovač dychu:

2 - 3 x týždenne: Psy do 15kg tiel. váhy: 2 - 6 odmeriek; psy od 15kg: 6 - 10 odmeriek

1 odmerka zodpovedá cca 1g.

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes
Hmotnosť: 100 g / 350 g

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.