Energy Audivet 30 ml

Kód: EN-AUDIVET30
9 hodnotení
Značka: Energy
10,20 €
Do 3 pracovných dní

Audivet pomôže zvieratám s vyrážkami, ekzémami, povrchovými poraneniami a kožnými mykózami. Pôsobí tiež na bradavice a nádorčeky na koži a sliznici. Pomáha pri lokálnej strate srsti (kruhová alopécia). Zamedzí tiež jej svrbeniu a bolestivosti. Pôsobí proti bolesti pri zápaloch mliečnej žľazy a drobných kĺbov. Pomáha aj s nádormi ďasien a zápalmi vonkajšieho zvukovodu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Audivet je bylinný prostriedok určený pre vonkajšie používanie. Pôsobí na zápaly slizníc, kože a tiež vonkajšieho zvukovodu. Upravuje pH pokožky a slizníc, ktoré majú rozhodujúci význam na priepustnosť kožnej bariéry a bráni tak rozvoju nežiaducich baktérií, plesní a parazitov. Má protivírusové, antibakteriálne a antimykotické účinky. 

Audivet pomôže zvieratám s vyrážkami, ekzémami, povrchovými poraneniami a kožnými mykózami. Pôsobí tiež na bradavice a nádorčeky na koži a sliznici. Pomáha pri lokálnej strate srsti (kruhová alopécia). Zamedzí tiež jej svrbeniu a bolestivosti. Pôsobí proti bolesti pri zápaloch mliečnej žľazy a drobných kĺbov. Pomáha aj s nádormi ďasien zápalmi vonkajšieho zvukovodu. 

Dôležité upozornenie!

Pri zápale ucha ho iba čistite a vytierajte. Nekvapkajte! Ucho musí zostať suché. 
Nikdy neaplikujte do oka! 

Použitie:

V zátvorke je vždy uvedený pomocný preparát, ktorý účinky Audivet podporí. 
Pomocné preparáty nie sú podmienkou pre funkčnosť Audivet.  
 
Pre všetky druhy zvierat: 

Zápalové stavy na koži - vyrážky, ekzémy a povrchové poranenia (pomocné preparáty Gynevet , Regavet, Kingvet) 
Bradavice a nádorčeky kože a slizníc (pomocný preparát Virovet) 
Mykózy slizníc pohlavných orgánov - pre výplach je nutné Audivet zriediť (pomocné preparáty Cytovet, Gynevet) 
Kožné mykózy, lokálne strata srsti - kruhové alopécia (pomocný preparát Gynevet) 
Svrbenie a bolestivosť kože (pomocný preparát Fytovet)
Nádory ďasien (pomocný preparát Cytovet)
Zápaly vonkajšieho zvukovodu (pomocné preparáty Cytovet, Imunovet, Renovet - nutná príprava vopred)
Proti bolesti pri zápaloch drobných kĺbov a mliečnej žľazy (pomocné preparáty Kingvet, Imunovet) 

Odporúčané dávkovanie:

Podávajte najdlhšie po dobu 3 týždňov. Ak je potreba aplikáciu opakovať, po 3 týždňoch užívania ponechajte 1 týždeň pauzu. 
Reakcia organizmu na preparát je individuálny. Vo väčšine prípadov spoznáte zmenu už za 3 dni. 

Postihnutú oblasť potrite 2x až 3x denne 1 - 3 kvapkami (podľa veľkosti). Pri postihnutí ucha nakvapkajte 1 - 3 kvapky na vatovú tyčinku a vytierajte postihnutý zvukovod 2x denne. 
Pri zápale ucha ho iba čistite a vytierajte. Nekvapkajte! Ucho musí zostať suché. Nikdy neaplikujte do oka!

Nežiaduce účinky a interakcie:

Neboli zaznamenané.

Zloženie:

Bylinný extrakt (pakost smradľavý, skorocel kopijovitý, kostihoj lekársky, konopáč obyčajný, kapucínka väčšia, pagaštan konský, krvavec lekársky), hydrogenizovaný ricínový olej, vitamín E, Myrhová silice, gerániová silice, myrhový extrakt.

Odporúčanie veterinára:

Audivet je pre mňa nenahraditeľný pre vonkajšie ošetrenie lokálne alopécia (straty srsti), plesňových afekcií kože, kožných ekzémov i bradavíc. Možno ho s výhodou využiť aj pri povrchových poranení kože. Pôsobí pozitívne na nádory ďasien šeliem. 
MVDr. Lubomír Chmelař, Ph.D.

Spôsob používania a skladovanie:

Pred použitím je nutné liek dobre pretrepať! 
Odporúčame spotrebovať do troch mesiacov po otvorení. Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom. Neuchovávajte v chladničke! Hrozí kondenzácie vzdušnej vlhkosti. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete. Ukladajte mimo dosahu detí! 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

energy-logo

Energy Group a.s. je výhradne česká spoločnosť založená v polovici deväťdesiatych rokov. Prostredníctvom vlastných produktov je už od svojho vzniku priekopníkom alternatívnej medicíny nielen v Česku, ale aj inde vo svete. Na Slovensku pôsobí už 14 rokov, kde sa teší obľube zákazníkov, ktorým záleží na zdraví. Filozofia značky Energy je založená na celostnom prístupe a organizmus a myseľ chápe ako prepojené súčasti jedného energetického systému. Optimálna spolupráca oboch prvkov je základným predpokladom zdravia celého organizmu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie