TraumaPet stoma Ag zubná pasta 75 ml

Kód: OST-OBC010237
10 hodnotení
Značka: TraumaPet
10,90 €
Momentálne nedostupné

Prípravok na čistenie zubov s obsahom nanostriebra je určený pre malé zvieratá, predovšetkým psov, k vykonávaniu preventívnej hygieny ústnej dutiny, podporu liečby zápalov ústnej dutiny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok na čistenie zubov s obsahom nanostriebra je určený pre malé zvieratá, predovšetkým psov, k vykonávaniu preventívnej hygieny ústnej dutiny, podporu liečby zápalov ústnej dutiny.

Charakteristika:

TraumaPet stoma Ag je veterinárny prípravok na čistenie zubov s obsahom nanostriebra. Má výborné abrazívne účinky pre odstránenie plaku a jemnú mäsovú príchuť, ktorá urobí z čistenia zubov príjemný zážitok. Dlhoročné výskumy a konkrétne aplikácie preukázali antimikróbne a protizápalové účinky striebra. Prostriedok nevykazuje toxické účinky.

Zloženie TraumaPet stoma Ag:

Aqua, Hydrated silica, Sorbitol, Glycerinum, Cellulose gum, Aroma, Potassium sorbate, Stevia, rebaudiana extract, Melaleuca alternifolia leaf oil, Argentum colloidale 50 µg/g

Spôsob použitia:

Dentálnu hygienu u psov robíme pravidelne v jednodenných intervaloch zubnou kefkou s primeraným množstvom zubnej pasty. Zubnú kefku volíme vždy mäkkú, veľkostne odpovedajúcu ošetrovanému jedincovi. Množstvo pasty je dané veľkosťou jedinca a nemá byť príliš veľké.

Pri čistení začíname v ľahko dostupnej časti oklúzie, na labiálnej ploche zubov, približne v rozsahu špičiakov a rezákov. Potom čo je manipulácia v ústnej dutine ošetrovaným jedincom akceptovaná, postupujeme distálnym smerom po labiálnych plochách zubov obojstranne až k molárům. Po povrchu zubov pohybujeme kefkou krúživým pohybom a sústredíme sa hlavne na labiálne plochy, kde je najviac plaku. Labiálne/palatinálne plochy sú horšie dostupné a ich čistenie je možné u spolupracujúcich jedincov. U pokojných jedincov je možné robiť čistenie jednou osobou, v prípade nepokojných je vhodné čistiť za pomoci druhej osoby, ktorá psa fixuje.

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes, Mačka
Balenie: tuba 75 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: