VetExpert OtiFlush sol. 125 ml

Kód: VE-OBC022831
1 hodnotenie
Značka: VetExpert
9,90 €
Skladom do 24 hodín

Roztok pre vyplachovanie zvukovodu psov a mačiek. OtiFlush je možné použiť na vyplachovanie zvukovodov buď samostatne na udržanie čistoty vonkajšieho zvukovodu alebo pred aplikáciou veterinárnych liečivých prípravkov pri liečbe infekčného ochorenia ucha. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Roztok pre vyplachovanie zvukovodu psov a mačiek. OtiFlush je možné použiť na vyplachovanie zvukovodov buď samostatne na udržanie čistoty vonkajšieho zvukovodu, alebo pred aplikáciou veterinárnych liečivých prípravkov pri liečbe infekčného ochorenia ucha. V takom prípade o použití prípravku informujte svojho veterinárneho lekára.

Optimálne pH 5 zabraňuje rastu rozličných mikroorganizmov, a preto ho možno použiť ako podporný prípravok pri zápale vonkajšieho zvukovodu (otitis externa). Chlorhexidin prispieva k antibakteriálnym účinkom prípravku.

Pomáha pri hygiene uší pri zápaloch zvukovodov
Podporuje liečbu bez ohľadu na príčinu zápalu
Nedráždi

Použitie: 

Aplikujte malé množstvo prípravku do vonkajšieho zvukovodu. Po aplikácii sa odporúča trpezlivo masírovať bázu ucha. Prebytočné množstvo roztoku odstráňte bavlneným tampónom. Prípravok je možné v prípade potreby aplikovať denne, prípadne podľa odporúčania veterinárneho lekára.

Zloženie:

Voda, propylénglykol, glycerín, lauroyl sarkozinát sodný, pantenol, kyselina mliečna, alantoín, urea, chlorhexidín diglukonát, kyselina salicylová, xantanová guma, mentol, trietanolamín.

Podmienky skladovania: 

Skladujte v suchuteplota nesmie presiahnuť 20 °C. Chráňte pred slnečným žiarením a vlhkosťou. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

Upozornenie: 

Len pre zvieratá. Uchovávajte v suchu pri teplote do 25°C mimo dosahu detí a zvierat. Prípravok OtiFlush je veterinárnym prípravkom, nie je liečivým  prípravkom určeným k liečbe zápalu vonkajšieho zvukovodu. Pokiaľ ošetrované zviera vykazuje príznaky, ktoré ukazujú na možnú prítomnosť zápalu zvukovodu (bolestivosť zvukovodu na dotyk, silné začervenenie  zvukovodu, výtok zo zvukovodu), je treba vyhľadať odborné ošetrenie u veterinárneho lekára a použitie prípravku s ním konzultovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 125 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vetexpert-logo

Značka Vet Expert zahŕňa doplnky, krmivá, diéty a prípravky pre starostlivosť o psov a mačky vyvíjané v spolupráci s vererinármi a vedcami. Výber surovín a proces výroby, podobne ako v prípade ľudskej stravy, podlieha neustálej a prísnej kontrole. To je zaručené certifikátom GMP najvyššej farmaceutickej kvality a v prípade krmiva pre domáce zvieratá výberom ingrediencií ľudskej kvality, teda tých, ktoré sú schválené na ľudskú spotrebu.