cdVet Čistič uší Milben Ex 20 ml

Kód: CDV-3723
56 hodnotení
Značka: cdVet
21,90 € 109,50 € / 100 ml
Skladom

Náročnejšia starostlivosť o uši, tiež roztoče, svrab, zápal, podráždenie - pre psov, mačky a kone.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

cdVet Eukalyptový čistič uší Roztoč Ex (MilbenEx Ohrreiniger) je prírodný prípravok z oleja citrónového eukalyptu proti roztočom a ušnému svrabu, na čistenie a starostlivosť o uši (tiež o podráždené uši). Vhodný je najmä pre psov, mačky a kone. 

Roztoče & Infekcia - Ušné roztoče sú nepríjemným a tiež nebezpečným problémom, radi hniezdia vo vnútornej časti uší a ak nie sú včas zlikvidované, môže dôjsť k bakteriálnej infekcii. Eukalyptový prípravok Roztoč Ex odpudzuje a hubí roztoče, bez toho aby pritom zaťažoval organizmus toxickú chémiou. 

Príznaky napadnutia - Hlavnými príznakmi napadnutia roztočmi je tvorba nadmerného množstva červeno-hnedého až čierneho ušného mazu. V ušiach dochádza k svrbeniu, zvieratá potom trasú hlavou a mnohokrát si rozškriabu uši až do krvi. 

Intenzívna očista a starostlivosť - Vďaka jemnému éterickému oleju je prípravok veľmi priľnavý a zakrátko prenikne aj do vnútorných záhybov uší, kde zaisťuje intenzívnu očistu a dlhotrvajúcu starostlivosť. Veľmi dobre rozpúšťa a uvoľňuje ušný maz (tiež starý, zatuhnutý nános). 

Dávkovač s kvapkadlom - Presné dávkovanie po jednej kvapke zaisťuje červené gumové kvapkadlo so šetrne zaguľateným koncom integrované do viečka sklenenej lekárenskej fľaštičky.

Zloženie:

Produkt je zložený z čisto prírodných komponentov, ako je voda alebo mastné rastlinné oleje, emulgátor, olej z citrónového eukalyptu a ďalšie rastlinné éterické oleje (koncentrované byliny). Obsahuje aktívnu zložku z listov citrónového eukalyptu. Účinná látka: Citriodiol 100g / l (organická zlúčenina éterického oleja).

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: cdVet eukaliptové čistič uší Roztoč Ex neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá. Zložený je z čisto prírodných látok >> preto nezaťažuje organizmus a nemá vedľajšie účinky.

Aplikácia:

  • Pred použitím fľaštičku pretrepať a odskrutkovať viečko z kvapkadla.
  • Po zdvihnutí alebo odhrnutí ušnice kvapneme 1-2 kvapky do vnútorného ucha.
  • Pri ušných problémoch alebo veľkom nánose ušného mazu aplikujeme po dobu 3 týždňov 1-2 krát denne, a ďalej podľa potreby do odznenia problému.
  • Po aplikácii kvapiek ucho zvonku zľahka premasírujeme.
  • Rozpustený ušný maz si zviera vytrepe (zvyšky môžeme utrieť obrúskom).

Účinky obsiahnutých prírodných látok

Olej citrónového eukalyptu: Je antiparazitný, uvoľňuje svaly, neutralizuje nepríjemné pachy, je antiseptický, protizápalový, dezinfikuje, povzbudzuje organizmus.

Geraniol: Má repelentné účinky.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 20 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.