cdVet Prípravok proti roztočom Milben Ex

Kód: CDV-3248 CDV-3249 Zvoľte variant
12 hodnotení
Značka: cdVet
19,90 € 42,90 € od 19,90 €
Skladom 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný repelent a prípravok z citrónového eukalyptu na intenzívnu starostlivosť o srsť a kožu pri kožných problémoch, ktoré spôsobujú roztoče, vši a všenky. Chráni proti komárom, muškám, ovadom a proti ostatnému bodavému a savému hmyzu, čiastočne pôsobí tiež na kliešte, blchy a vši.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný repelent z citrónového eukalyptu, intenzívne sa stará o postihnutú srsť a krátkodobo odpudzuje hmyz.

Dva v jednom - "cdVet Prípravok proti roztočom" (InsektoVet Milben-Ex) je prírodný repelent + prípravok z citrónového eukalyptu na intenzívnu starostlivosť o srsť a kožu pri kožných problémoch, ktoré spôsobujú roztoče, vši a všenky. Chráni proti komárom, muškám, ovadom a proti ostatnému bodavému a savému hmyzu, čiastočne pôsobí tiež na kliešte, blchy a vši.

Úplne bezpečný - Neobsahuje žiadne jedy ani iné zdraviu škodlivé chemické látky a vďaka tomu nezaťažuje organizmus toxíny. Je úplne bezpečný pre žriebätá, gravidné a dojčiace kobyly, šteňatá a mačiatka, rovnako tak ako pre deti a dospelých. Výhodou je aj jednoduché použitie, sprej stačí nastriekať na postihnuté miesta a prípadne vmasírovať.

Krátkodobá ochrana - Prípravok proti roztočom poskytuje len krátkodobú ochranu. Je teda vhodné kombinovať ho napr. S Jemným odpudzovačom, Čajovníkovým odpudzovačom kliešťov či ZeckEx SpotOnom. Až teda budete svojho psieho miláčika chystať na prechádzku, nezabudnite sprej použiť - zvýšite tým jeho ochranu pred parazitmi.

Zloženie:

Produkt je zložený z čisto prírodných komponentov, ako je voda alebo mastné rastlinné oleje, emulgátor a rastlinné éterické oleje (koncentrované byliny). Obsahuje účinnú látku z oleja eukalyptu citriodora. Účinná látka: Citriodiol 100g / l (z oleja eukalyptu citriodora).

Aplikácia a dávkovanie:

  • Pred použitím pretrepať.
  • Nastriekať na postihnuté miesta 1 až 2-krát denne proti srsti, eventuálne vmasírovať.
  • Nanášať len na neporušenú kožu.

Bezpečnostné upozornenia:

  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Len na vonkajšie použitie, pri prípadnom požití vypláchnite ústa vodou a okamžite vyhľadajte lekársku pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
  • Zabráňte priamemu kontaktu s očami a sliznicami.
  • Nepoužívajte na podráždenú či zranenú pokožku.
  • Používajte biocídy bezpečne. Pred použitím vždy čítajte označenia a produktové informácie.
  • Udržujte pri teplotách nad 18 ° C.
  • Pri použití v teráriu sa musí dbať na dostatočné vetranie.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 100 ml / 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.