cdVet Kombi SpotOn proti Parazitom

Kód: CDV-3793 CDV-3794 Zvoľte variant
8 hodnotení
Značka: cdVet
22,90 € 59,90 € od 22,90 € 229 € / 100 ml 119,80 € / 100 ml
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný repelent z vonných olejov - dlhodobá ochrana pred kliešťami, blchami a hmyzom.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Univerzálny odpudzovač z rastlinných extraktov a éterických olejov s dlhotrvajúcim účinkom.

100% Prírodná zmes vonných olejov poskytuje dlhodobú ochranu pred kliešťami, blchami a ostatným hmyzom bez zaťaženia organizmu toxickou chémiou. SpotOn sa nanáša po kvapkách na ušné čapíky, alebo medzi lopatky a na koreň chvosta psa alebo mačky. Pravidelná aplikácia mení pach zvieraťa a chráni ho pred napadnutím kliešťami, blchami, roztočmi, všenkami a tiež lietajúcim hmyzom (komáre, ovády). Pri vysokom výskyte parazitov kombinujeme repelent so Sprejom.

 100% Prírodné zloženie s Biologicky Aktívnymi látkami. 

Šetrná ochrana bez vedľajších účinkov. 

Dlhodobá ochrana pred kliešťami, blchami, hmyzom. 

Originálny nemecký názov je „InsektoVet Combi SpotOn“.

Zloženie:

100% Kvalita z prírodnej lekárne & Hodnotné zloženie zamerané na zdravie.

Bio kokosový olej, bio olej z čiernej rasce, jojobový olej, neemový olej, olej z pelargónie, levanduľový olej, olej z manuky

Žiadne umelé látky - bez chémie:

Prírodný Kombi sprej proti Parazitom je zameraný na šetrnú ochranu pred parazitmi. Neobsahuje toxickú chémiu - jedy, ktoré paralyzujú imunitné a regulačné funkcie organizmu (nielen) parazitov. Preto nemá nežiaduce vedľajšie účinky. Tým je bezpečný aj pre ľudí, alergikov, jedincov s oslabenou imunitou a pre nastávajúce či dojčiace zvieracie mamy a ich mláďatá.

Použitie:

Každý deň, po dobu 21 dní kvapnete 1 kvapku na prst a vmasírujte SpotOn do oboch uší na ušné čapíky, alebo po jednej kvapke do pokožky medzi lopatkami a na koreň chvosta. Akonáhle je po 3 týždňoch dosiahnutá plná účinnosť, stačí SpotOn aplikovať 1 až 2 krát týždenne. V prípade vysokého výskytu parazitov aplikujte 3 až 4 krát týždenne, poprípade kombinujte s inými antiparazitnými prípravkami.

Ako funguje - Zmena pachu:

Princípom funkčnosti Kombi SpotOnu proti parazitom je harmonizácia kožnej mikroflóry vedúca k optimalizácii prirodzeného pachu psa alebo mačky. Prírodné vonné látky sa prenesú lymfatickým systémom do celého tela a znižujú tak záujem parazitov o potenciálneho hostiteľa. Bioaktívne zložky zaisťujú pokožke (okrem odpudzovania parazitov) tiež výživu a starostlivosť.

Výrobca: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 9 - 11, 49584 Fürstenau, Deutschland, +49 (0) 5901 9796-0, www.cdvet.de, info@cdvet.eu

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes, Mačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.