cdVet Doplnok stravy Kliešť Ex

Kód: CDV-3772 CDV-3773 Zvoľte variant
15 hodnotení
Značka: cdVet
18,90 € 30,90 € od 18,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kvasnice, kokos a petržlen. Výživová ochrana pred vonkajšími parazitmi vďaka zdravej kožnej mikroflóre.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Prevencia pred napadnutím vonkajšími parazitmi ako sú kliešte, blchy, vši pod.

Problém s parazitmi? - "cdVet Byliny ZeckEx herbal" je čisto prírodné sypké doplnkové krmivo pre psov, špeciálne vyvinuté ako pomoc pri problémoch s kliešťami a ďalšími nepríjemnými parazitmi. Zatiaľ čo niektorí psi sú proti napadnutiu takmer imúnni, iní týmto problémom trpia v podstate celú sezónu.

Nesprávna výživa - psy, ktoré kliešte priťahujú, majú väčšinou veľmi silný špecifický pach. Ten môže byť spôsobený nesprávnou výživou, a tým pádom poruchou látkovej výmeny pokožky. Pokožka a srsť majú ale dôležitý význam - tvorí ochrannú bariéru proti vonkajším vplyvom. Zmes Bylín ZeckEx Herbal túto ochrannú bariéru posilňuje.

Podpora kožnej flóry - obsiahnuté byliny, kokos a pivovarské kvasnice výživovo podporujú metabolizmus pokožky a tým výrazne prispievajú k rozvoju zdravej kožnej mikroflóry a k prirodzenému pachu. Vďaka tomu potom pomáhajú s účinnejšou obranou pred nežiaducim hmyzom.

Zloženie:

Pivovarské kvasnice, strúhaný kokos, petržlen, semená černušky damašskej.

Analytické zložky - Hrubý proteín 23,2%, hrubý tuk 27,3%, vláknina 4,8%, popol 6,5%.

Pridané látky: ŽIADNE

Doplnkové krmivo "cdVet Byliny ZeckEx Herbal" neobsahuje  žiadne syntetické látky  >> pridané nie sú umelé vitamíny, anorganické minerály, lacná plnivá, chemické konzervanty ani iné éčka. Zložené je len z prírodných organických komponentov >> preto je dobre prijímané a nezaťažuje orgány látkovej výmeny.

Balenie: Plastová dóza s vekom.

Dávkovanie na jeden deň:

  • Malý pes: 1 až 2 g
  • Stredný pes: 2 až 4 g
  • Veľký pes: 4 až 6 g

Spôsob podávania:

Sypký "cdVet ZeckEx Herbal" je zamiešaním do namočeného (alebo vlhkého) krmivá zvieratami väčšinou bez problémov prijímaný. Alternatívne ho zamiešame do ich obľúbenej pochúťky (mleté ​​mäso, konzerva, pečeň, rybičky alebo tuniak v oleji, jogurt, syr a pod.).

Ďalšie upozornenie:

  • Dávkovacia a naberacia odmerka je vnútri dózy (jedna odmerka zodpovedá hmotnosti cca 1 g).
  • Odporúčame podávať celú kliešťovú sezónu. 
  • Odporúčané množstvo je možné v prípade obzvlášť silného premnoženia kliešťov ešte zdvojnásobiť.
  • Produkt nie je vhodný pre gravidné suky.

Výrobca: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 9 - 11, 49584 Fürstenau, Deutschland, +49 (0) 5901 9796-0, www.cdvet.de, info@cdvet.eu

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes
Problém: Blchy, Kliešte
Hmotnosť: 100 g / 250 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.