cdVet Doplnok stravy Kliešť Ex

Kód: CDV-3772 CDV-3773 Zvoľte variant
13 hodnotení
Značka: cdVet
18,90 € 30,90 € od 18,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kvasnice, kokos a petržlen. Výživová ochrana pred vonkajšími parazitmi vďaka zdravej kožnej mikroflóre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prevencia pred napadnutím vonkajšími parazitmi ako sú kliešte, blchy, vši pod.

Problém s parazitmi? - "cdVet Byliny ZeckEx herbal" je čisto prírodné sypké doplnkové krmivo pre psov, špeciálne vyvinuté ako pomoc pri problémoch s kliešťami a ďalšími nepríjemnými parazitmi. Zatiaľ čo niektorí psi sú proti napadnutiu takmer imúnni, iní týmto problémom trpia v podstate celú sezónu.

Nesprávna výživa - psy, ktoré kliešte priťahujú, majú väčšinou veľmi silný špecifický pach. Ten môže byť spôsobený nesprávnou výživou, a tým pádom poruchou látkovej výmeny pokožky. Pokožka a srsť majú ale dôležitý význam - tvorí ochrannú bariéru proti vonkajším vplyvom. Zmes Bylín ZeckEx Herbal túto ochrannú bariéru posilňuje.

Podpora kožnej flóry - obsiahnuté byliny, kokos a pivovarské kvasnice výživovo podporujú metabolizmus pokožky a tým výrazne prispievajú k rozvoju zdravej kožnej mikroflóry a k prirodzenému pachu. Vďaka tomu potom pomáhajú s účinnejšou obranou pred nežiaducim hmyzom.

Zloženie:

Pivovarské kvasnice, strúhaný kokos, petržlen, semená černušky damašskej.

Analytické zložky - Hrubý proteín 23,2%, hrubý tuk 27,3%, vláknina 4,8%, popol 6,5%.

Pridané látky: ŽIADNE

Doplnkové krmivo "cdVet Byliny ZeckEx Herbal" neobsahuje  žiadne syntetické látky  >> pridané nie sú umelé vitamíny, anorganické minerály, lacná plnivá, chemické konzervanty ani iné éčka. Zložené je len z prírodných organických komponentov >> preto je dobre prijímané a nezaťažuje orgány látkovej výmeny.

Balenie: Plastová dóza s vekom.

Dávkovanie na jeden deň:

  • Malý pes: 1 až 2 g
  • Stredný pes: 2 až 4 g
  • Veľký pes: 4 až 6 g

Spôsob podávania:

Sypký "cdVet ZeckEx Herbal" je zamiešaním do namočeného (alebo vlhkého) krmivá zvieratami väčšinou bez problémov prijímaný. Alternatívne ho zamiešame do ich obľúbenej pochúťky (mleté ​​mäso, konzerva, pečeň, rybičky alebo tuniak v oleji, jogurt, syr a pod.).

Ďalšie upozornenie:

  • Dávkovacia a naberacia odmerka je vnútri dózy (jedna odmerka zodpovedá hmotnosti cca 1 g).
  • Odporúčame podávať celú kliešťovú sezónu. 
  • Odporúčané množstvo je možné v prípade obzvlášť silného premnoženia kliešťov ešte zdvojnásobiť.
  • Produkt nie je vhodný pre gravidné suky.

Výrobca: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 9 - 11, 49584 Fürstenau, Deutschland, +49 (0) 5901 9796-0, www.cdvet.de, info@cdvet.eu

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes
Problém: Blchy, Kliešte
Hmotnosť: 100 g / 250 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.