Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

cdVet Sprej proti Blchám

Kód: CDV-3788 CDV-3789 CDV-3790 Zvoľte variant
9 hodnotení
Značka: cdVet
9,90 € 15,90 € 21,90 € od 9,90 € 49,50 € / 100 ml 31,80 € / 100 ml 21,90 € / 100 ml
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Odpudzovač bĺch z oleja a listov citrónového eukalyptu na šetrnú ochranu bez zaťaženia organizmu toxickou chémiou. Vhodný aj pre mačky.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Odpudzovač bĺch z citronelového eukalyptu bez chémie: Ochrana a Starostlivosť o pokožku (2 v 1).

100% Prírodný sprej proti blchám z oleja a listov citrónového eukalyptu poskytuje šetrnú ochranu bez zaťaženia organizmu toxickou chémiou. Harmonizáciou kožnej mikroflóry optimalizuje prirodzený pach pokožky a spolu s vôňou eukalyptu odpudzuje blchy. Okrem parazitárnej ochrany zlepšujú Bioaktívne zložky aj kondíciu pokožky a srsti. Pre odstránenie bĺch z okolia zvieraťa (pelech, deka a pod.) odporúčame sprej Blchy Ex čistič okolia. Dermatologicky testovaný sprej proti blchám, ktorý pomáha aj proti iným roztočom, všiam a kliešťom až na 5 hodín.

100% Prírodné Bioaktívne zložky bez zaťažujúcej chémie

Šetrná ochrana bez vedľajších účinkov

Lepšia kondícia pokožky a srsti

Dermatologicky testovaný - vhodná ochrana aj pre ľudí

Originálny nemecký názov je „FlohEx“.

Zloženie:

Čisto prírodné zložky 100% kvality: Výťažky z listov citrónového eukalyptu. Aktívna zložka: Eukalyptus citriodora olej reg. Č. BAuA: N-84835.

Žiadne umelé látky - bez chémie:

Sprej proti Blchám je zameraný na šetrnú ochranu pred parazitmi. Neobsahuje toxickú chémiu - jedy, ktoré paralyzujú imunitné a regulačné funkcie organizmu (nielen) parazitov. Preto nemá nežiaduce vedľajšie účinky. Tým je bezpečný aj pre ľudí, alergikov, jedincov s oslabenou imunitou a pre nastávajúce či dojčiace zvieracie mamy a ich mláďatá od 4. mesiaca.

Použitie:

V prípade akútneho stavu aplikujeme 2 krát denne po dobu 14 dní, potom vždy pred kontaktom s inými zvieratami. Na aktiváciu životnej energie účinných látok sprej pred použitím 4 až 6 krát silne pretrepeme. Pre väčšiu účinnosť a dlhšiu ochranu sprej po nástreku zapracujeme do srsti a vmasírujeme do pokožky. 

Veľkosť Denná dávka
cat-sil Mačka 3 až 6 streknutí
mini-sil Malý pes do 10 kg 3 až 6 streknutí
medium-sil Stredný pes 10 až 30 kg 15 streknutí
maxi-sil Veľký pes nad 30 kg až 30 streknutí


Jedno streknutie zodpovedá cca 0,15 ml.

Ako funguje:

Princípom funkčnosti je harmonizácia kožnej mikroflóry vedúca k optimalizácii prirodzeného pachu psa alebo mačky. Spolu s vôňou eukalyptu pachovou zámenou chráni pred blchami a inými parazitmi. Bioaktívne zložky spreja zlepšujú okrem parazitárnej ochrany aj kondíciu pokožky a srsti.

Výrobca: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 9 - 11, 49584 Fürstenau, Deutschland, +49 (0) 5901 9796-0, www.cdvet.de, info@cdvet.eu

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes, Mačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.