cdVet Sprej proti Blchám

Kód: CDV-3788 CDV-3789 CDV-3790 Zvoľte variant
8 hodnotení
Značka: cdVet
9,90 € 15,90 € 21,90 € od 9,90 €
3 - 7 pracovných dní Skladom 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Odpudzovač bĺch z oleja a listov citrónového eukalyptu na šetrnú ochranu bez zaťaženia organizmu toxickou chémiou. Vhodný aj pre mačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odpudzovač bĺch z citronelového eukalyptu bez chémie: Ochrana a Starostlivosť o pokožku (2 v 1).

100% Prírodný sprej proti blchám z oleja a listov citrónového eukalyptu poskytuje šetrnú ochranu bez zaťaženia organizmu toxickou chémiou. Harmonizáciou kožnej mikroflóry optimalizuje prirodzený pach pokožky a spolu s vôňou eukalyptu odpudzuje blchy. Okrem parazitárnej ochrany zlepšujú Bioaktívne zložky aj kondíciu pokožky a srsti. Pre odstránenie bĺch z okolia zvieraťa (pelech, deka a pod.) odporúčame sprej Blchy Ex čistič okolia. Dermatologicky testovaný sprej proti blchám, ktorý pomáha aj proti iným roztočom, všiam a kliešťom až na 5 hodín.

100% Prírodné Bioaktívne zložky bez zaťažujúcej chémie

Šetrná ochrana bez vedľajších účinkov

Lepšia kondícia pokožky a srsti

Dermatologicky testovaný - vhodná ochrana aj pre ľudí

Originálny nemecký názov je „FlohEx“.

Zloženie:

Čisto prírodné zložky 100% kvality: Výťažky z listov citrónového eukalyptu. Aktívna zložka: Eukalyptus citriodora olej reg. Č. BAuA: N-84835.

Žiadne umelé látky - bez chémie:

Sprej proti Blchám je zameraný na šetrnú ochranu pred parazitmi. Neobsahuje toxickú chémiu - jedy, ktoré paralyzujú imunitné a regulačné funkcie organizmu (nielen) parazitov. Preto nemá nežiaduce vedľajšie účinky. Tým je bezpečný aj pre ľudí, alergikov, jedincov s oslabenou imunitou a pre nastávajúce či dojčiace zvieracie mamy a ich mláďatá od 4. mesiaca.

Použitie:

V prípade akútneho stavu aplikujeme 2 krát denne po dobu 14 dní, potom vždy pred kontaktom s inými zvieratami. Na aktiváciu životnej energie účinných látok sprej pred použitím 4 až 6 krát silne pretrepeme. Pre väčšiu účinnosť a dlhšiu ochranu sprej po nástreku zapracujeme do srsti a vmasírujeme do pokožky. 

Veľkosť Denná dávka
cat-sil Mačka 3 až 6 streknutí
mini-sil Malý pes do 10 kg 3 až 6 streknutí
medium-sil Stredný pes 10 až 30 kg 15 streknutí
maxi-sil Veľký pes nad 30 kg až 30 streknutí


Jedno streknutie zodpovedá cca 0,15 ml.

Ako funguje:

Princípom funkčnosti je harmonizácia kožnej mikroflóry vedúca k optimalizácii prirodzeného pachu psa alebo mačky. Spolu s vôňou eukalyptu pachovou zámenou chráni pred blchami a inými parazitmi. Bioaktívne zložky spreja zlepšujú okrem parazitárnej ochrany aj kondíciu pokožky a srsti.

Výrobca: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 9 - 11, 49584 Fürstenau, Deutschland, +49 (0) 5901 9796-0, www.cdvet.de, info@cdvet.eu

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes, Mačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.