Biogance Biospotix Dog Spot-On L-XL s repelentným účinkom 3 x 3 ml (nad 20 kg)

Kód: BIG-OBC020123
9 hodnotení
Značka: Biogance
9,90 €
Odosielame do 24 hodín

Repelentný roztok pre psy proti blchám, kliešťom a komárom s obsahom rastlinného extraktu geraniolu pre psy staršie ako 3 mesiace, nad 20 kg hmotnosti.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Repelentný roztok pre psy proti blchám, kliešťom a komárom s obsahom rastlinného extraktu geraniolu, s ochranou proti napadnutiu po dobu max. 4 týždne. Prevencia napadnutia zvieraťa vonkajšími parazitmi.

Pre psy staršie ako 3 mesiace, nad 20 kg hmotnosti.

Produkty Biospotix sú vďaka svojmu rastlinnému komplexu na báze Geraniolu účinnými, prírodnými a ekologickými riešeniami proti škodlivému hmyzu. Na rozdiel od chemikálií s neurotoxickými účinkami, Biospotix pôsobí kontaktne a mechanicky so škodlivým hmyzom. 

✔ Dehydratuje chitín a blokuje dýchacie cesty škodlivého hmyzu
✔ Dehydratuje vajíčka a larvy
✔ Okamžitý účinok

Pipety vďaka kožnému mazu roznesú svoje účinné látky po celom tele zvieraťa. Ich aplikácia je vonkajšia a množstvo prípravku je dostatočné na to, aby bolo účinné, ale bez zamastenia srsti.

Zloženie: 

Geraniol 0,75 % (m/m), (CAS č. 106-24-1).

Pokyny na použitie: 

Aplikujte priamo na kožu psa v chrbtovej oblasti od krku až po chvost, podľa uvedeného dávkovania. Pri hmotnosti psa 20-50 kg je mesačná dávka 1 x 3 ml (1 pipeta). Pri hmotnosti psa > 50 kg je mesačná dávka 2 x 3 ml (2 pipety). Pôsobí okamžite. Pre optimálnu ochranu opakujte dávku každé 4 týždne alebo po kúpaní. Po aplikácii srsť vyčešte, aby sa roztok lepšie rozšíril po povrchu tela.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes
Balenie: 3 x 3 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

biogance-logo-v

Francúzsky výrobca kozmetiky pre domácich miláčikov Biogance prišiel ako prvá francúzska firma s radom starostlivosti o domáce zvieratá, ktorá je priamo inšpirovaná prírodou a je vyrobená najmä z prírodných a organických aktívnych prísad, ktoré rešpektujú domácich miláčikov a životné prostredie.

Biogance je dynamická spoločnosť, kde veterinári, farmaceuti a chemici spájajú svoje know-how pre pohodu našich miláčikov.

Biogance optimalizuje svoje zloženie s cieľom vyvinúť prírodné a efektívne produkty, ktoré rešpektujú prirodzenú rovnováhu srsti zvierat. Produkty neobsahujú parabén, fenoxyetanol ani živočíšne oleje a nie sú testované na zvieratách.