cdVet Odčervovacie byliny pre psov 150 g

Kód: CDV-32380
5 hodnotení
Značka: cdVet
38,90 €
Skladom

Receptúra ​​z rastlinných komponentov obsahujúca saponíny, taníny a ďalšie horké látky pre odčervenie.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Voľne žijúci vlci sa neživia teplom degradovanými granulami, ale surovým mäsom. Preto nemajú v čreve hnilobný povlak, ktorý je živnou pôdou pre parazity. Navyše pravidelne konzumujú tiež ovocie, listy, trávu, kúru a byliny, ktoré obsahujú saponíny, taníny a horké látky. Preto červami netrpia. Odčervovacia zmes poskytuje črevu práve tieto dôležité rastlinné látky, ktoré červy odpudzujú. 

  • 100% prírodná zmes plodov, rašeliny a bylín pre podporu čriev. 
  • Obsahuje saponíny, taníny a ďalšie prirodzené horké látky. 
  • Šetrná prírodná alternatíva chemických odčervovadiel. 
  • Pridaná kremelina pre naväzovanie toxických látok z čriev. 
  • Kompetentný výrobca, ktorý rozumie prirodzenému zdraviu. 

Originálny nemecký názov doplnku stravy je "cdProtect® Dog forte".

Zloženie:

Tekvicové jadrá / Karotka / List orecha / Šípkovej plody / Jasanová kôra / Strúhaný kokos / Koriander / Cesnak medvedí / Palina abrotanová vňať / Tymián / Púpava vňať, púpava koreň / List medovky / Palina pravý. Senzorické látky na kg: Extrakt z jadier grapefruitu 35 000 mg / oregánový olej 15 000 mg. Analytické zložky: dusíkaté látky 15,8% / oleje a tuky 10,2% / vláknina 16,9% / hrubý popol 9,0% / vápnik 1,01% / fosfor 0,42% / sodík 0,13% . Zaradenie podľa legislatívy: doplnkové krmivo pre psov.

Umelé vitamíny >> ŽIADNE

Odčervovacie byliny sú prírodným zložením zamerané na zdravie, neobsahujú žiadne umelé vitamíny, syntetické látky, ani konzervanty.  

Odporúčané denné dávkovanie:

Malý pes do 10 kg 2 - 4 odmerky
Stredný pes 10 - 30 kg 4 - 6 odmeriek
Veľký pes nad 30 kg 6 - 10 odmeriek

Jedna zarovnaná odmerka (je vnútri dózy) zodpovedá cca 1 gramu.

Postup odčervenia:

Podávame 3 dni >> 7 dní vynecháme >> a znovu podávame 3 dni. 

U psov, ktorí nejedia BARF odporúčame odčervovať každé 3 mesiace. Podávame najlepšie ráno a potom je vhodné vziať psa na dlhšiu prechádzku, aby sa riadne vyprázdnil.

Gravidné a dojčiace suky, šteniatka:

U gravidných a dojčiacich sučiek môžeme Odčervovacie byliny bez obáv použiť, len si načasujeme dávkovanie, aby sme ich nepodávali v poslednej tretine gravidity. Šteňatá odčervujeme tak, že navlhčíme svoj malíček, vložíme ho do dózy s bylinami a zmes, ktorá prilnie na prst vložíme šteniatku do papuľky a rozotrieme po podnebí.

Dôležitá informácia o exkrementoch:

Byliny v receptúre tohto produktu urýchľujú črevnú motoriku. Cieľom (podľa prírodného vzoru) je rýchle vyprázdnenie čreva (v čase kratšom než pri obvyklom trávení). Črevný obsah sa po zrýchlenom prechode nestihne v hrubom čreve sformovať a odvodniť. Preto sa po podaní bylín pripravte na riedku a častejšiu stolicu podobnú hnačke. Tento prirodzený čistiaci proces trvá po dobu niekoľkých hodín (spravidla 3 až 4) od podania. Nie je ale nutnosťou, niektorí psi tieto bylinky znášajú lepšie, a aj keď k hnačke nedôjde, účinnosť je rovnaká. Preto odporúčame podávať Odčervovacie byliny v čase, keď máme čas na dlhšiu prechádzku a môžeme vziať psa do prírody. Ak máme k dispozícii výbeh, môžeme tu svojho psa alternatívne pod dohľadom umiestniť, ale pohyb pri prechádzke je prínosnejší (pre nás i pre psa). Exkrementy vždy odstráňte z dosahu psa.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes
Balenie: 150 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.