cdVet Odčervovacie byliny pre psov 75 g

Kód: CDV-32379
20 hodnotení
Značka: cdVet
19,90 €
Skladom

Receptúra ​​z rastlinných komponentov obsahujúca saponíny, taníny a ďalšie horké látky pre odčervenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Voľne žijúci vlci sa neživia teplom degradovanými granulami, ale surovým mäsom. Preto nemajú v čreve hnilobný povlak, ktorý je živnou pôdou pre parazity. Navyše pravidelne konzumujú tiež ovocie, listy, trávu, kúru a byliny, ktoré obsahujú saponíny, taníny a horké látky. Preto červami netrpia. Odčervovacia zmes poskytuje črevu práve tieto dôležité rastlinné látky, ktoré červy odpudzujú. 

  • 100% prírodná zmes plodov, rašeliny a bylín pre podporu čriev. 
  • Obsahuje saponíny, taníny a ďalšie prirodzené horké látky. 
  • Šetrná prírodná alternatíva chemických odčervovadiel. 
  • Pridaná kremelina pre naväzovanie toxických látok z čriev. 
  • Kompetentný výrobca, ktorý rozumie prirodzenému zdraviu. 

Originálny nemecký názov doplnku stravy je "cdProtect® Dog forte".

Zloženie:

Tekvicové jadrá / Karotka / List orecha / Šípkovej plody / Jasanová kôra / Strúhaný kokos / Koriander / Cesnak medvedí / Palina abrotanová vňať / Tymián / Púpava vňať, púpava koreň / List medovky / Palina pravý. Senzorické látky na kg: Extrakt z jadier grapefruitu 35 000 mg / oregánový olej 15 000 mg. Analytické zložky: dusíkaté látky 15,8% / oleje a tuky 10,2% / vláknina 16,9% / hrubý popol 9,0% / vápnik 1,01% / fosfor 0,42% / sodík 0,13% . Zaradenie podľa legislatívy: doplnkové krmivo pre psov.

Umelé vitamíny >> ŽIADNE

Odčervovacie byliny sú prírodným zložením zamerané na zdravie, neobsahujú žiadne umelé vitamíny, syntetické látky, ani konzervanty.  

Odporúčané denné dávkovanie:

Malý pes do 10 kg 2 - 4 odmerky
Stredný pes 10 - 30 kg 4 - 6 odmeriek
Veľký pes nad 30 kg 6 - 10 odmeriek

Jedna zarovnaná odmerka (je vnútri dózy) zodpovedá cca 1 gramu.

Postup odčervenia:

Podávame 3 dni >> 7 dní vynecháme >> a znovu podávame 3 dni. 

U psov, ktorí nejedia BARF odporúčame odčervovať každé 3 mesiace. Podávame najlepšie ráno a potom je vhodné vziať psa na dlhšiu prechádzku, aby sa riadne vyprázdnil.

Gravidné a dojčiace suky, šteniatka:

U gravidných a dojčiacich sučiek môžeme Odčervovacie byliny bez obáv použiť, len si načasujeme dávkovanie, aby sme ich nepodávali v poslednej tretine gravidity. Šteňatá odčervujeme tak, že navlhčíme svoj malíček, vložíme ho do dózy s bylinami a zmes, ktorá prilnie na prst vložíme šteniatku do papuľky a rozotrieme po podnebí.

Dôležitá informácia o exkrementoch:

Byliny v receptúre tohto produktu urýchľujú črevnú motoriku. Cieľom (podľa prírodného vzoru) je rýchle vyprázdnenie čreva (v čase kratšom než pri obvyklom trávení). Črevný obsah sa po zrýchlenom prechode nestihne v hrubom čreve sformovať a odvodniť. Preto sa po podaní bylín pripravte na riedku a častejšiu stolicu podobnú hnačke. Tento prirodzený čistiaci proces trvá po dobu niekoľkých hodín (spravidla 3 až 4) od podania. Nie je ale nutnosťou, niektorí psi tieto bylinky znášajú lepšie, a aj keď k hnačke nedôjde, účinnosť je rovnaká. Preto odporúčame podávať Odčervovacie byliny v čase, keď máme čas na dlhšiu prechádzku a môžeme vziať psa do prírody. Ak máme k dispozícii výbeh, môžeme tu svojho psa alternatívne pod dohľadom umiestniť, ale pohyb pri prechádzke je prínosnejší (pre nás i pre psa). Exkrementy vždy odstráňte z dosahu psa.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes
Balenie: 75 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie